17 shenja qe tregojne se jeni rritur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  17 shenja qe tregojne se jeni rritur

  Receta Gatimi

  1. Mbani mė shumė ushqim sesa birrė nė frigorifer

  2. Tė bėrit seks nė njė krevat marinar as qė cohet nėpėr mėnd mė.

  3. 6 e mėngjesit ėshtė ora kur ngriheni nga shtrati dhe jo kur shkoni pėr tė fjetur

  4. Dėgjoni kėngėn tuaj tė prėferuar nė ashensor.

  5. Shikoni kanalin e motit

  6. Miqtė tuaj martohen dhe divorcohen nė vėnd ” lidhen” dhe “ndahen”.

  7. Shkoni pėr pushime nga 130 ditė nė 14 ditė.

  8. Xhinset dhe njė bluzė nuk janė mė veshje pėr cdo rast

  9. Jeni ju personi qė lajmėroni policinė sepse fėmijėt qė keni komshinj nuk e ulin zėrin e magnetofonit.

  10. Tė afėrmit tuaj mė tė mėdhenj nė moshė, ndjehen rehat sė treguari shaka nė lidhje me seksin kur ju jeni i/e pranishėm.

  11. E ushqeni qenin me ushqimin e tij nė vėnd tė mbeturina tė fastfood-eve.

  12. Tė ngrėnit njė tasi me krahė pule nė 3 tė mėngjesit bėn tė pėrkeqėsohet nė vėnd tė mbushė stomakun tuaj.

  13. Shkoni nė farmaci pėr paracatemol dhe qetėsues nė vėnd tė kondomėve dhe testeve tė shtatzanisė.(per femrat)

  14. ”Nuk mundem tė pi mė sic kam pas pirė mė dot” zėvėndėson” Nuk do tė pi mė kurrė aq shumė” 15. 90% e kohės qė kaloni pėrpara kopjuterit ėshtė pėr arsye pune

  16. Pėr tė kursyer para pini nė shtėpi nė vėnd qė tė shkoni nė njė bar.

  17. Kur merrni vesh qė shoqja juaj ėshtė shtatzanė e uroni nė vėnd qė ti thoni” Ta marrė dreqi, cfarė ndodhi?(per femrat kjo)

  Bonus 18: e lexoni kėtė listė me dėshpėrim qė tė gjeni njė shenjė qė nuk ju pėrshtatet, dhe ska asnjė qė tė mund t’ju shpėtojė.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16


  Auuuuuuuuuuuu qenkam rritur

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s`qenkam rritur akoma

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 6 Shenja qe tregojne qe ju nuk pini Uje mjaftueshem
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 02:28 AM
 2. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 08:18 AM
 3. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 01:55 PM
 4. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:33 PM
 5. 12 shenja qė tregojnė se ju jeni tė dhėnė pas SO Linux
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 09:40 PM