Finale e Champions League: Bayern - Inter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Finale e Champions League: Bayern - Inter

  Receta Gatimi

  Bayern 0 - 2 Inter  Interi Fiton.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbaron ndeshja! Inter fiton 2 me zero, me gola te Militos!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 23-05-2010 mė 08:04 AM.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe perse nuk isha me Interin perseri e meritoi bravo !

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Eshte me i mire Interi,e miritoj,un jam kundra interit por e meritoj.

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Per mua Inter kishte shans dhe asgje me shume
  Realizoi dy gola me shume spontanisht se sa si rrjedhoje e lojes
  Bajern ishte me lart se Inter ne te gjith 90 minutshin.
  E vetmja gje qe beri Inter ish se u mbrojt mire dhe fale aftesive personale te Milito realizoj fitoren.
  Besoj se ketu mbaron dhe <<epoka>> Inter si ne serieA ashtu edhe ne Europe.

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Van Gaal: Thjeshtė, ishim tė dobėt
  Pas humbjes sė pėsuar nga Interi, trajneri i Bayern Munichut, Louis Van Gaal, ka deklaruar se skuadra e tij nuk ishte e mirė, duke e pėrgėzuar Interin pėr triumfin.


  “Thjeshtė ne nuk ishim mjaft tė mirė dhe kurrė nuk ishim nė gjendje ta luajmė lojėn tonė. Duhet tė jesh nė formė super tė lartė nėse dėshiron tė luash nė mėnyrė ofensive ndaj njė Interi tė tillė”.
  “Ndeshja shkoi ashtu siē e kisha pritur. Ne dominuam nė lojė, pėrderisa Interi priste tė na godiste nė kundėrsulme. Tė mbrohesh ėshtė shumė mė lehtė se tė sulmosh”.
  “Sidoqoftė, tė mos lėmė dyshime, sepse Interi e meritoi tė fitojė. Ata kanė pasur njė paraqitje fantastike dhe dua t’i pėrgėzoj pėr fitoren. Gjithashtu dua tė pėrgėzoj Jose Mourinhon”.
  “Unė jam shumė krenar ēfarė arritėn lojtarėt e mi. Ata kanė mėsuar shumė nga kjo pėrvojė. Detajet e vogla e vendosėn ndeshjen, ndėrsa na mungoi kreativiteti i Franck Ribery”, u shpreh Van Gaal pas ndeshjes.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Per mua Inter kishte shans dhe asgje me shume
  Realizoi dy gola me shume spontanisht se sa si rrjedhoje e lojes
  Bajern ishte me lart se Inter ne te gjith 90 minutshin.
  E vetmja gje qe beri Inter ish se u mbrojt mire dhe fale aftesive personale te Milito realizoj fitoren.
  Besoj se ketu mbaron dhe <<epoka>> Inter si ne serieA ashtu edhe ne Europe.

  Tani me thene ate qe eshte,interi esht ekip me i mire se Bayren-i,mbrojtjen Byreni e ka teper te dobet me ato Van Bomel,Demichelis(se as emrat sdi me ja shkrujt ketyre une) ca jane ato qe dun tre vjet me hedh hapin perpara.

  Per sa i perket epokes Inter Jam me Ty Ketu,Epoka Interit mbaroi,plus qe me largimin e Morinjos,muri fund fare

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E meritoi ! ja dhe goli i MIlitos , nuk po e postoj per golin kete video por per flamurin shqiptar qe u fokusua ne kamera ,per shum pak sekoda . 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E fort fare ajo me flamurin Shqipetare,kjo tregon se Shqipetaret nuk kan lene vend te botes pa shkuar,dhe te vazhdojn te shkojn.,Brravo dhe une pashe flamurin ne momentin qe Militon shkoj ne cep te fushes per te festuar golin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Grupet e Champions League 2013
  Nga Lirenti nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:26 PM
 2. Chelsea - Bayern Munich - Finale Champions League
  Nga Erinaa nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 10:28 AM
 3. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 02:46 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-02-2010, 02:37 PM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė