Probleme Dashurie!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Probleme Dashurie!

  Receta Gatimi

  e qela ket tem n'qofse nuk prish pun naj sen nuk dita qysh me lon emrin te titulli por dashta qe te me ndihmoni ju si antar te keti forumit si ke mashkull ose femer qe kom ra n'dashni me ni qik qe nja 2jav thuje a ma shum kom fol nepermes t'facebook-ut e ja kom shpreh tonat qa kom pas me i thon por e di qe edhe ajo me don por qe 3dit a 4 me ka bo vetem si shok tash kisha pas qef qe te me ndihmoni ju se qysh me mujt me kthy qat femer e kom dasht edhe e du apet edhe menoj me u lidh me ta ni lidhje serioze se mu kon per 1dit 2 qe e kisha majt se kisha format hich qata nese bon te me ndihmoni sa ma shpejt e sa ma shum ju pershendes te gjithve

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje!

  Mund tiu pyes sa vjeē jeni Valdeti!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  24 i boj Nentor .............

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dmth, ju e keni njof ne facebook por tani nuk keni me kontakt apo e kam kuptuar gabim? Apo keni veshtiresi ti shprehni dashurin tuaj?

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ngo puna o se un ja kom shpreh kejt qa kom pas me i thon po ajo sme ka thon qe m'don kemi fol 2 jav a ma shum me ta po ajo e ka pas veshtir qe te besoj ja kom dhon te dhonat ku banoj e kejt qa kom pas por apet ajo sdi qa me thon tash me ka bo si freend - shok e sot ja shkruva ni mesazh tash pe pres pergjigjjen pej sajna i kom thon qe ti nese nuk me beson ama numrin e telit t'babit ton e emrin e babit ton edhe dal me ta e foli llive naj kun edhe bisedojna po apet nuk jom ka di se qysh muna me u bashku me ta eh di qe ka shum femra n'Kosov amo kur t'lidhesh me ni persone qe e don me zemer ateher mjafton vetem me ta e jo me tjera e qata thash mos munet naj kush mem nimu si shum se qysh me u bashku me ta bile ni kafe me pi edhe me bisedu lidhje per dashni sa ma shum :S:S un jetoj n'Prishtin e ajo n'Pej e qity spo di a o sherri qe jemi larg njoni - tjetrit a ku o problemi :S:S............ ??

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ju tuna shum juve qe hini onlline n'ket tem nese e kini ndonje mendje te mir ju lutem me ndihmoni ne qoft se jom onlline hi e lexoj e ne qoft se nuk jom ateher ma von hi e lexoj e shkruni do tema ju se qysh me u bashku me ta se un po dal me ni shok n'Prizeren e kur t'vi hi e lexoj veq ju lutna mos me lini mbrapa plss met mira .............. komentim t'kendshem

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Halli madh te paska zene Deti........
  Tani, me sa kuptoj historia eshte pak a shume keshtu.....
  Ti je njoh me ket vajzen ne fb jeni bere friends dhe per rreth 2-3 jave keni biseduar ne fb
  Ti i ke shprehur ndjenjat e tua kesaj cike..........Ajo si te eshte pergjigjur ? A te eshte pergjigjur pozitivisht?
  A e ke pyet sa vjece eshte?
  A ka te dashur?
  Dhe me kryesorja sa i sigurte je ti qe kjo cika eshte cike prej verteti?
  Na jep ca te dhena me teper qe te mund te te japim ndonje keshille.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 25-05-2010 mė 06:05 PM.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ok, pergjigju ēfare ka thene 3r1k0, siper dhe te keshilloj te preses pak, femrat duan kohe te marrin vendime, eshte pune qe sduhet marre me vrulle. (smund ta bombardosh me mesazhe se mund te bej dhe nje bllok te mire apo ndonje denoncim)

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un si ne fillim te par 3r1k0 qe m'ka pranu si Freends ja kom shpreh qe je ka me pelqen asaj qike edhe kemi fol d.m.th. lidhje serioze e du edhe m'don amo nuk po munet me shpreh at qe m'don e foli edhe me ni shoqe t'veten edhe i thom edhe shoqes t'vete qe mem nimu e ajo ma bon t'don edhe un vazhdimisht i qoj messazhe asaj e kom pyt sa vjeqare je . ku banon e tonat edhe i sigurt jom 100% ........ tash qe m'ka bo si freends - shok ja kom qu edhe ni sms po mdoket nuk u hi n'fb e se ka kthy messazhin tash jom tu e prit pergjigjjen e saj e qata dashta pej juve mem nimu sa ma shum qe per me mujt me kthy apet afer se qysh e kom nis temen pej fillimit me ta faleminderit per mirkuptim jav di per ner qe po me ndihmoni met mira

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po njeri kuptoj qe e kan veshtir femrat kejt i kuptoj amo puna o qe e dojna njoni - tjetrin un ja kom shpreh kejt ajo deri dikun amo me thon " Te Dua" hala nuk e ka dhon kta se ka shtres un i kom thon ama numrin e babit ton edhe emrin e tina edhe dal foli me ta lidhje per mu e ty nese nuk me pranon n'bised ateher i thash ja boj babit tem edhe folim burrat lidhje per neve deri qitu jom sill shum mir me ta edhe osht sill mir me mu thjesht spo di se qysh me ja bo un deri ne fund me i ra me ta :S

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E vetmja menyre qe te keshilloj une eshte takimi ball per ball,ose ne nje kafe,dhe ti,ti shprehesh ndjenjat e tuaja asaj,dhe seriozitetin tend per kete lidhje,sepse shprehja e ndjenjave ne Facebook me duket dicka absurde dhe e pabesueshme per kedo,pastaj ne qoftese ajo eshte dakort qe ti,ti kerkosh doren ne familje pastaj OK,ne te kundert........mos u dorzo shkoi deri ne fund,kur te mendosh se ska kuptim me ateher shkeputu.

  3r1k0

  Dhe me kryesorja sa i sigurte je ti qe kjo cika eshte cike prej verteti?

  Per sa i perket eshte apo jo cik prej verteti,me duket e parendesishme,perderisa dashuria e Detii-t eshte kaq e fort per te sa ska rendesi se si eshte prej verteti apo prej s'verteti.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 26-05-2010 mė 04:25 PM.

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Detii
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  javen qe t'vjen po menoj a me shku n'Pej me gjith at nuk jom kon n'Pej kurr thuje veq ne Eksiruzion edhe sna ka ra shum me nejt aty po kryesorja me dal per ta edhe si te zatetna e nali edhe i thom qe me ardh me pi naj kafe edhe me fol tanaj nese o e pajtimit ateher qdo gje ne rregull nese jo un punen tem ajo t'veten veq ma merr menja qe o e pajtimit tash spo di qa me thon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fraza Dashurie
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 10:43 PM
 2. Poezi dashurie...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-10-2014, 11:46 AM
 3. Histori Dashurie
  Nga PinkPrincess nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 10:55 PM
 4. Histori Dashurie!
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 06:52 PM
 5. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 08:45 PM