• Temat e Fundit

  anonymus

  Windos live mail problem

  Autori i Temės : anonymus

  Impossibile inviare o ricevere messaggi per l'account Live (lamcja1245).

  Errore del server: 3204
  Server: 'https://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'

  Postimi Fundit Nga: anonymus Dje, 10:43 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Samsung Galaxy S7 do tė prezantohet mė 21 Shkurt (foto)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Kompania jugkoreane, Samsung, pritet qe muajin e ardhshem, perkatesisht me 21 Shkurt, t'i prezantoje dy Smartphone te rinje, te serise Galaxy, perkatesisht

  Postimi Fundit Nga: ReniX 31-01-2016, 07:53 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Gjeometrinė e shpikėn babilonasit e lashtė

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Gjeometria e sofistikuar, degė e shkencave matematikore, ėshtė pėrdorur pėr herė tė parė shumė vite nga ē’mendohej deri mė tani nga komuniteti i shkencėtarėve.

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 30-01-2016, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
  vaaldr1n

  Konfirmohet prodhimi i Volkwagen Budd-e (foto)

  Autori i Temės : vaaldr1n

  Kompania Volkswagen sė fundmi ka prezantuar konceptin Budd-e dhe sė fundmi ėshtė konfirmuar se modeli do tė fillojė tė prodhohet.

  Nė njė

  Postimi Fundit Nga: vaaldr1n 30-01-2016, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 • Postimet e Fundit

 • Temat e Populluara

 • Sondazhe

  Une kam... (Vota: 7)

  1. Windows 10 (Vota: 5)

  2. Windows 7 (Vota: 4)

  3. Windows Vista (Vota: 0)

  4. Windows XP (Vota: 0)

  5. Mac OS X (Vota: 1)

  6. Linux (Vota: 1)

 • Komentet e Fundit

 • Sponsor

     
     
 • Twitter & Facebook