Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Forum i Lirė

Hapėsirė rekalsi, frymėzimi si dhe argėtimi ėshtė i garantuar.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Jeni tė lirė tė shkruani pa limite pėr ēfarėdo teme...dhe pėrmbaitje...

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 296
  • Postime: 69,593

  Postimi i Fundit:

  1. Volete sapere come si fa la pizza napoletana? Or you want an english tea! International forum

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 13
   • Postime: 203
 2. Gjithēka qė ju kap veshi dhe ēfarėdo tė mbani sekret i keni kėtu.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 123
  • Postime: 8,865
 3. Kėshillohet pėr njė moshė tė rritur sepse kėtu brenda ėshtė vėrtet me nxehtė!

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 126
  • Postime: 1,656
+ Fillo njė Diskutim tė Ri