Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 170

Forumi: Futbolli

Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 188
 2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 92
  • Postime: 1,091
 3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 646
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Zona e Tifozėve

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:55 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,203
  12-08-2012, 11:48 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Futboll Zone

  Hapur nga Altin111, 14-07-2007 07:09 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 50,943
  16-01-2009, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Lojra Skandalet sportive tė vitit 2015

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:52 PM
  fifa, futboll, organizata, skandale
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,365
  18-01-2016, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Njė gol qė tė lė pa fjalė

  Hapur nga Erinaa, 19-04-2011 04:24 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,149
  13-12-2014, 07:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Ibrahimovic - Loja e Messit si ne Videogames

  Hapur nga Super Sport, 19-01-2014 01:24 PM
  fifa, messi, pes, super sport, video game, video lojra
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,907
  19-01-2014, 01:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,016
  03-03-2013, 02:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Wink Kosovari qė veshi Lionel Mesin

  Hapur nga vaaldr1n, 03-01-2013 11:08 PM
  futboll, kosova, lionel, lojtar, messi, shqiptar, veshje, yje
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,246
  04-01-2013, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Angry Gjej ndryshimin

  Hapur nga argent, 12-09-2012 06:57 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,773
  13-09-2012, 01:07 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,460
  07-09-2012, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ronaldo Thyen Rekord

  Hapur nga Noga, 01-09-2012 06:49 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,155
  07-09-2012, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Disa nga Transferett ne Premier League 2012/2013

  Hapur nga Noga, 24-08-2012 03:35 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,220
  27-08-2012, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Super goal edhe nje koment qe te emocionon

  Hapur nga paolo maldini, 15-08-2012 05:34 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,945
  19-08-2012, 01:02 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Tragjedi ne Brazil, vdes ne fushe "Pele" i ri

  Hapur nga Erinaa, 09-07-2012 12:36 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,679
  09-07-2012, 12:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,845
  21-06-2012, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Gjermania dėnon sulmet raciste ndaj Ozil

  Hapur nga Erinaa, 21-06-2012 05:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,582
  21-06-2012, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Kush do tė jetė golashėnuesi i Euro 2012?

  Hapur nga Erinaa, 06-06-2012 05:31 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,680
  07-06-2012, 04:42 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Goli Me 200 Km Ne Ore Qe Habiti Te Gjithe !

  Hapur nga Erinaa, 29-05-2012 04:20 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,149
  01-06-2012, 08:15 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ku qendron problemi?

  Hapur nga Arjol, 26-05-2012 12:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,925
  26-05-2012, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Pas Guardiolės ikėn edhe Mourinho ?

  Hapur nga Erinaa, 27-04-2012 11:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,981
  28-04-2012, 11:26 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi

  Hapur nga paolo maldini, 14-04-2012 01:47 AM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,957
  17-04-2012, 01:43 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,678
  12-03-2012, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,861
  10-03-2012, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,445
  05-02-2012, 01:39 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,808
  04-02-2012, 11:55 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Unhappy 73 tifoz tė vdekur nė kampionatin egjiptian

  Hapur nga vaaldr1n, 04-02-2012 01:06 AM
  futboll, ndeshje, perleshje, tifoza
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,876
  04-02-2012, 02:01 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,076
  04-02-2012, 01:49 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,572
  04-02-2012, 01:11 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Roma nėnshkruan me Nicolas Lopez

  Hapur nga arjolim, 12-01-2012 08:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,208
  12-01-2012, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Blatter: Teknologji nė futboll

  Hapur nga smocking2, 06-12-2011 01:16 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,392
  08-12-2011, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Ndodh edhe kėshtu nė futboll

  Hapur nga Erinaa, 28-11-2011 12:23 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,696
  30-11-2011, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,053
  24-11-2011, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Abidal: 90% jam ende i Barcelonės

  Hapur nga erjonz, 24-11-2011 04:17 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,607
  24-11-2011, 07:57 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.