Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 277

Forumi: Makina dhe Motorra

Informacione rreth modeleve te fundit ne treg, fotogaleri me super modele te makinave dhe motorrave.

  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 137,244
  09-12-2018, 09:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,312
  26-08-2018, 10:11 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187,001
  13-03-2017, 06:38 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Zemer Koncepti i Mercedes-AMG GT (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 07-03-2017 08:49 PM
  amg, koncept, makina, mercedes benz
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,851
  07-03-2017, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,711
  02-09-2016, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,528
  22-05-2016, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,927
  21-05-2016, 12:19 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,272
  12-04-2016, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Pinguin Gjenerata e re e BMW X5

  Hapur nga vaaldr1n, 28-03-2016 01:04 AM
  bmw x5, makina
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,938
  28-03-2016, 01:04 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,639
  09-03-2016, 06:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,562
  07-02-2016, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Foto Konfirmohet prodhimi i Volkwagen Budd-e (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 30-01-2016 03:07 PM
  foto, makina, volkswagen
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,531
  30-01-2016, 03:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Edicion special i Ferrari California T (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-01-2016 01:37 AM
  ferrari, italia, makina
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,238
  24-01-2016, 01:37 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Lojra Panairi i makinave nė Detroit

  Hapur nga vaaldr1n, 23-01-2016 09:27 PM
  detroit, makina, panair, shba
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,421
  23-01-2016, 09:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,691
  25-12-2015, 08:03 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Thumbs up Audi RS7 unik e me ngjyrė tė veēantė [foto]

  Hapur nga vaaldr1n, 23-12-2015 09:16 PM
  audi, foto, makina, rs7
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,944
  23-12-2015, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,261
  19-12-2015, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Smile Ky eshte Bugatti Vision Gran Turismo (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 02-09-2015 03:04 PM
  bugatti, makina, sportive
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,839
  10-10-2015, 10:32 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink Koncepti i ri i BWM CSL Hommage 3.0 (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 24-05-2015 12:02 PM
  bmw, concept, foto, makina
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,716
  24-05-2015, 11:16 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Moti Modeli ‘i ēuditshėm’ nga Skoda (Foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 20-04-2015 12:46 AM
  foto, makina, modele, skoda
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,894
  20-04-2015, 12:46 AM Shko tek postimi i fundit
 10. I Habitur TopGear drejt fundit per sherr me prezantuesin

  Hapur nga ReniX, 14-03-2015 11:03 PM
  bli makina online, makina angli, makina gjermani, makina shqiper, super makina, top gear shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,144
  14-03-2015, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,469
  03-03-2015, 08:44 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Koncept motoskafi nga Mercedes (Foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 02:28 AM
  amg, benz, makina, mercedes, motoskaf
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,995
  17-02-2015, 08:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,953
  17-02-2015, 08:45 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Video Perplasja e nje Laborghini Huracan me 330Km/h

  Hapur nga ReniX, 21-01-2015 01:03 PM
  car crash, lanbo crash, video crash
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,444
  28-01-2015, 09:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,470
  28-11-2014, 09:40 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Pyetje Superveturė nga Lada? (Foto/Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 16-11-2014 10:26 PM
  lada, luxoze, makina, prodhues, rusia, super
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,689
  17-11-2014, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,436
  12-11-2014, 04:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,533
  29-08-2014, 08:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,860
  04-02-2014, 08:25 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.