Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 4 prej 4

Forumi: Probleme dhe Ushtrime Shkollore

Kjo ėshtė ėndėrra e ēdo studenti! Ushtrime Fizike, Matematike dhe zgjidhe te pyetjeve nėpėr Olimpiada tė ndryshme shkollore.

 1. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Kinematika

  Hapur nga ReniX, 26-03-2012 03:36 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 48,908
  06-11-2016, 07:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,436
  17-08-2012, 09:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Wink Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Dinamika

  Hapur nga ReniX, 29-03-2012 02:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,193
  29-03-2012, 02:47 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Drejtesia Fizike - Ligjet e Njutonit

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 05:46 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 22,683
  29-03-2012, 02:10 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.