Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 15 prej 15

Forumi: Fitness dhe Wellness

Kėshillat mė tė mira pėr njė trup sa mė tė bukur. Dieta pėr dobėsim si dhe shpjegime pėr mėnyrėn e tė ushqyerit.

 1. Ide A duhet tė merremi me Joga?

  Hapur nga ReniX, 10-03-2013 04:39 PM
  argetim, fitness, relax, sport, stres, yoga
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,842
  29-08-2014, 02:40 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!

  Hapur nga labja, 11-01-2013 10:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,932
  29-08-2014, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Fle mė pak, shėndoshesh mė shumė

  Hapur nga Arjol, 02-04-2012 12:46 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,659
  29-08-2014, 02:31 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Video Ushtrime pėr dhimbjen e shpinės

  Hapur nga ReniX, 15-01-2014 02:03 PM
  bie nga pesha, dhimbje shpines, fiskulture, ushtrime
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,960
  16-01-2014, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,739
  14-03-2013, 04:33 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Ushtrime per te rene nga pesha

  Hapur nga ReniX, 11-03-2013 08:31 PM
  bini nga pesha, fitness, heqje dhjami, renie peshe, ushtrime
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,639
  11-03-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,565
  23-02-2013, 01:26 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Punėt mė tė dėmshme pėr shėndetetin

  Hapur nga olsii, 10-05-2012 12:48 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,110
  06-02-2013, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,197
  04-06-2012, 10:21 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Si te behemi me energjike?

  Hapur nga olsii, 28-05-2012 10:33 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,296
  28-05-2012, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink 10 kėshilla pėr njė ditė tė bukur!!

  Hapur nga labja, 02-05-2012 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,446
  14-05-2012, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Vezė "bio-tech" kundėr alergjive

  Hapur nga olsii, 18-03-2012 05:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,760
  18-03-2012, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,110
  10-03-2012, 05:26 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Akullorja si kokaina.

  Hapur nga olsii, 05-03-2012 05:18 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,719
  05-03-2012, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 11. 7 orė gjumė pėr njė zemėr tė shėndetshme

  Hapur nga olsii, 24-02-2012 03:57 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,895
  24-02-2012, 06:12 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.