Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 20 prej 20

Forumi: Familja dhe tė Rinjtė

Familja ėshtė gjėja me e shtrėnjtė qė njeriu mund tė kėtė ndonjėher. Kėshilla dhe Ide pėr njė jetė sa mė tė lumtur.

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210,626
  26-08-2017, 03:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,016
  08-12-2015, 08:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,125
  11-08-2015, 11:49 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Mendime Tradita kosovare, dasmė pa flamur nuk bėhet

  Hapur nga vaaldr1n, 29-11-2014 01:14 AM
  dasma, flamuri, kuqezi, shqiptar, tradita, zakone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,346
  29-11-2014, 01:14 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,313
  20-08-2014, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,981
  23-11-2013, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Dhuna ndaj femres!?!?!?!?!

  Hapur nga Alb-Angel, 09-08-2007 07:58 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 24,542
  02-07-2013, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Disa keshilla per te qene prinder sa me te mire

  Hapur nga labja, 18-08-2011 11:51 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,603
  11-05-2013, 10:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,527
  11-05-2013, 02:19 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Ide pėr dhuratat e fundvitit

  Hapur nga vaaldr1n, 14-12-2012 02:29 AM
  dhurata, festa, fundvit, ide, njerez
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,893
  21-12-2012, 03:31 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Marredheniet ne cift , rutina shuan fantazine

  Hapur nga erinda, 09-06-2012 02:01 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,007
  14-12-2012, 02:32 AM Shko tek postimi i fundit
 6. A mjafton Dashuria per t'u Martuar..

  Hapur nga erinda, 24-02-2012 10:12 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,622
  29-10-2012, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
 7. A do pranonit nje martese te tille?!

  Hapur nga Erinaa, 12-08-2010 10:06 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,122
  29-10-2012, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Ide Interneti, droga e fundit e rinisė !!

  Hapur nga labja, 06-06-2012 07:23 PM
  droge, internet, semundje, te rinjte, varesi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,997
  06-06-2012, 09:09 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Familja me gjashtė breza

  Hapur nga Erinaa, 14-05-2012 02:04 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,593
  14-05-2012, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,515
  09-03-2012, 08:18 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Cila eshte mosha e arte ne jeten e femrave?

  Hapur nga labja, 16-02-2012 10:06 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,867
  16-02-2012, 10:06 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Vetėvrasje nė emėr tė dashurisė

  Hapur nga olsii, 15-02-2012 08:18 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,429
  15-02-2012, 10:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,696
  09-02-2012, 01:11 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ide Dielli largon alergjitė nga fėmijėt

  Hapur nga abdullah92, 07-02-2012 01:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,946
  07-02-2012, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.