Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Kėndi Sportiv

Kategoria e veprimtarive me qėllim argėtimi dhe zhvillimit apo krahasimit tė aftėsife psqike dhe fizike tė njerzėve.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Nė brendėsi diskutime tė nxehta rreth ndeshjeve tė futbollit shqiptar dhe ate botėror. Do tė gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta tė ndryshme mbi kėtė fushė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 340
  • Postime: 2,505
  1. Rezultate, intervista, trasferime apo dhe ndeshje Live mbi futbollin shqiptarė.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 38
   • Postime: 188
  2. Futbolli me i bukur luhet nė Evropė. Seria A, Premier League, Bundesliga, Liga Spanjolle apo dhe Champions League.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 92
   • Postime: 1,091
  3. Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit nėpėr botė.

   Veprime nė Forum:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 38
   • Postime: 646
 2. Informacione rreth modeleve te fundit ne treg, fotogaleri me super modele te makinave dhe motorrave.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 277
  • Postime: 788
 3. Sporti Shqiptar ndeshjet e ndryshme dhe aktivitet e tjera sportive

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 37
  • Postime: 141
 4. Sportet nėpėr botė ku pėrfshihen Formula 1, GranPrix etj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 33
  • Postime: 190
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi