Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 27 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 797

Forumi: Shtypi i Ditės

Mund tė lexoni ēdo ditė ngjarjet e zhvilluara nė botė, tė publikuara nė gazetat shqiptarė dhe tė huaja.

 1. Foto Temė e rėndėsishme Kryetemė: Foto Lajm!

  Hapur nga ReniX, 13-05-2010 04:11 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 133,632
  06-06-2013, 09:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142,996
  26-08-2018, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154,105
  11-06-2017, 12:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,533
  10-01-2017, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Plagosi babė e bir, vetėdorėzohet

  Hapur nga lovee, 09-03-2011 09:02 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,692
  13-05-2016, 01:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,696
  20-04-2016, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,383
  14-04-2016, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,342
  07-04-2016, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,770
  25-01-2016, 07:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,747
  17-01-2016, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Smile BBC: Nėnė Tereza “shenjtorja e gjallė”

  Hapur nga vaaldr1n, 19-12-2015 12:18 AM
  bota, nene tereza, personazhe, shqiptar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,150
  19-12-2015, 12:18 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,150
  14-12-2015, 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,831
  09-12-2015, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 3. K.O Protesta e PD, Ambasada e SHBA dėnon dhunėn

  Hapur nga vaaldr1n, 08-12-2015 06:26 PM
  ambasada, partia demokratike, protesta, shba, shqiperia, tirana
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,939
  08-12-2015, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,150
  30-10-2015, 07:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,072
  01-04-2015, 03:25 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Nuk jemi nė luftė me Islamin

  Hapur nga legjenda2, 19-02-2015 03:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,762
  19-02-2015, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,875
  07-12-2014, 10:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,980
  04-11-2014, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,851
  04-11-2014, 03:24 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Pavarėsia e gjyqsorit ne Shqiperi!

  Hapur nga aliu, 11-07-2014 08:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,954
  11-07-2014, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Zbulohet nė Kukės tulipani shqiptar

  Hapur nga Erinaa, 17-03-2014 06:39 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,747
  27-06-2014, 09:09 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Nuk jemi as 2 milionė?!

  Hapur nga Erinaa, 16-04-2011 08:26 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 21,343
  14-02-2014, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,138
  22-01-2014, 04:50 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Njė dashnore nė kėmbim tė biēikletės

  Hapur nga Erinaa, 21-01-2014 06:39 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,752
  22-01-2014, 04:39 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Kosovėn dhe Evropėn i pret " dimri i shekullit"

  Hapur nga Erinaa, 10-11-2013 01:19 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,767
  10-11-2013, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Angry Terror ne plazhin e Vlores, 3 te vdekur!

  Hapur nga ReniX, 28-07-2013 09:12 PM
  lajme, shqip, vlore, vrasje
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 10,051
  04-08-2013, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,144
  21-07-2013, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
 11. "The Sun": Shqiperia, shans te vdekurve per votim

  Hapur nga Kliton, 14-06-2009 08:48 AM
  korrupsion, lista votime, shqiperi, shqiperia voton, votime
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,661
  01-06-2013, 01:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,916
  23-04-2013, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Unhappy A edhe PTK-nė doni me e falė, a?

  Hapur nga vaaldr1n, 15-04-2013 03:01 PM
  aktualitet, kosova, ngjarje, posta, qeveria, shitje, telekomi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,381
  16-04-2013, 06:06 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 27 12345611 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.