Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 291

Forumi: Pėrshėndetje dhe Urime

Pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash dhe gėzimesh.

 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Nje pershendetje e vecant shkon per..

  Hapur nga albanianboy, 24-05-2011 07:37 PM
  7 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 326,356
  12-05-2020, 01:16 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..

  Hapur nga Peniel, 16-06-2008 05:31 PM
  53 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,048
  • Lexime: 320,752
  11-12-2015, 09:03 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Urime per ke te doni

  Hapur nga kuklla, 15-03-2008 09:43 AM
  8 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 136,004
  08-04-2014, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėrshėndetje pėr anėtarėt qė janė online

  Hapur nga anakonda, 22-12-2006 11:38 AM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 567
  • Lexime: 179,110
  19-02-2014, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Dashuria

  Hapur nga arditaos, 26-03-2017 12:38 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 118,966
  02-11-2018, 01:29 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Po ICEMANI ???

  Hapur nga labja, 20-04-2012 09:41 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 33,709
  01-11-2018, 04:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Talking Miq tė faqes, Gėzuar Vitin e Ri 2016!

  Hapur nga ReniX, 31-12-2015 06:19 PM
  gezuar, happy new year, urime viti ri, viti ri
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,198
  04-01-2016, 08:08 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Erinaa

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 09:43 PM
  10 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 196,803
  05-12-2015, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Gėzuar Pashkėt !

  Hapur nga Kliton, 05-04-2015 08:46 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,400
  05-04-2015, 01:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sot eshte ditelindja ime

  Hapur nga arditmehana1, 21-03-2015 06:37 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,119
  22-03-2015, 06:07 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Zemer Dita e Gruas - 8 Marsi

  Hapur nga ReniX, 07-03-2015 11:05 PM
  8 mars, festa, poezi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,989
  07-03-2015, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Mendime Gėzuar Krishtlindjet!

  Hapur nga vaaldr1n, 25-12-2014 09:13 PM
  festa, fundvit, krishtlindje, urime
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,515
  27-12-2014, 01:16 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Landi i

  Hapur nga Erinaa, 08-06-2012 03:12 PM
  8 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 116,882
  20-11-2014, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Bug Olsi

  Hapur nga labja, 26-04-2012 12:31 PM
  12 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 12
  • Pėrgjigje: 238
  • Lexime: 202,332
  27-10-2014, 04:03 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Talking Mima

  Hapur nga erinda, 11-04-2012 01:32 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 98,351
  19-10-2014, 10:44 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Labja....

  Hapur nga Erinaa, 03-03-2011 10:27 PM
  11 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 11
  • Pėrgjigje: 216
  • Lexime: 200,525
  18-10-2014, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Aurora....??

  Hapur nga labja, 15-12-2013 09:21 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 35,448
  08-10-2014, 11:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,292
  09-09-2014, 03:37 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Zemer Urime per Ditelindjen Princesha ♥

  Hapur nga Nerti, 01-09-2014 07:41 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,809
  02-09-2014, 10:56 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Smile Pershendetje te gjitheve!

  Hapur nga smocking2, 24-08-2014 10:22 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,326
  25-08-2014, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Talking Urime per Ditelindjen Majdi

  Hapur nga ReniX, 20-08-2014 03:11 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,155
  21-08-2014, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Urime edhe 100 tjera o zemra ime Labe..

  Hapur nga Erinaa, 18-06-2014 06:01 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,069
  10-07-2014, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Zemer Urime, urime, urime!

  Hapur nga vaaldr1n, 06-03-2014 01:24 PM
  ditelindje, pershendetje, urime
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 12,811
  11-03-2014, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Gėzuar Ditelindjen Reni

  Hapur nga aurel, 05-02-2014 08:52 AM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,690
  16-02-2014, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Miremengjesi te gjithve si u gdhite sot?

  Hapur nga ANNNA, 23-11-2013 11:06 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 14,583
  26-01-2014, 10:00 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Talking Edhe 100 Vjeē Stjuart

  Hapur nga ReniX, 30-12-2013 06:07 PM
  anetar, ditelindje, forum, urime
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,734
  03-01-2014, 11:36 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Talking Gezuar te gjitheve !! :)

  Hapur nga labja, 31-12-2013 09:45 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,409
  02-01-2014, 10:15 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Smile Gėzuar Krishtlindjet - Merry Christmas

  Hapur nga ReniX, 25-12-2013 12:17 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,989
  26-12-2013, 10:53 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Nerti Gezuar Ditelindjen!!!....

  Hapur nga Auroraa, 20-12-2013 09:44 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,384
  24-12-2013, 09:15 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Erdi urime urime ..

  Hapur nga Erinaa, 01-12-2013 08:03 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,225
  09-12-2013, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Ta gezofsh Shqiperi 101 vjetorin e flamurit

  Hapur nga Erinaa, 28-11-2013 02:37 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,962
  29-11-2013, 11:14 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Urime Ditlindjen Lirenti.com

  Hapur nga Erinaa, 28-11-2013 02:03 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 12,680
  29-11-2013, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Joyeux anniversaire Mima!

  Hapur nga ReniX, 11-07-2013 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 16,054
  24-11-2013, 09:38 AM Shko tek postimi i fundit
 29. Talking Keshtu trokiti dhe vjeshta

  Hapur nga ReniX, 06-09-2012 08:43 PM
  forum, muzike, relaks, shoqeri, shqip, vere
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,799
  23-09-2013, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.