Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 74

Forumi: Studentėt Shqiptarė

Studentėt Shqiptarė nga e gjithė Bota i gjeni nė kėtė nėnforum dhe mund ti kontaktoni pėr t'u njohur dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Kjo ėshtė ėndėrra e ēdo studenti! Ushtrime Fizike, Matematike dhe zgjidhe te pyetjeve nėpėr Olimpiada tė ndryshme shkollore.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 15
 1. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura

  Hapur nga ReniX, 24-09-2013 09:42 PM
  matematike, mesues, olimpiada matematike, probleme te zgjidhura, ushtrime matematike, ushtrime te zgjidhura
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,288
  28-09-2013, 12:38 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim shkollėn e lartė?

  Hapur nga MAJDI, 08-03-2011 10:23 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,387
  08-06-2011, 07:25 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si tė zgjedhim programin master?

  Hapur nga ReniX, 12-03-2011 12:26 PM
  italia, kosove, master, shqip, student, tirane, universitet, vajza
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,089
  12-03-2011, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 251,960
  07-04-2018, 04:28 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Smile Studentet Shqiptar ne France

  Hapur nga Griselda 1994, 05-10-2015 06:23 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,354
  15-10-2015, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,812
  26-11-2014, 02:03 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Te ikesh nga vendi do te thote te vdesesh nga pak

  Hapur nga fjorii, 11-11-2010 07:24 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 53,258
  25-11-2014, 05:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Pinguin Lirentsat ne shkolle !!

  Hapur nga labja, 01-04-2012 11:39 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 17,431
  27-06-2014, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Drejtesia Koeficentet e shkollave dhe lendeve me zgjedhje

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,576
  05-03-2014, 08:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,477
  09-05-2013, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,781
  01-05-2013, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,695
  25-02-2013, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Poezi te nxėnėsve

  Hapur nga Strategu, 20-01-2007 03:58 PM
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 104,719
  16-02-2013, 10:30 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Nje faqe per te mesuar Frengjisht

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 06:11 PM
  bursa, gjuhe e huaj, pedagog, profesor, shkolla, student, studente, tirane, univesitet
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 25,419
  08-02-2013, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
 7. THENIE TE MESUESVE

  Hapur nga PoLiGrAfIkSi, 15-09-2007 12:51 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,097
  06-02-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Dhome/shpi me qera ne Paris

  Hapur nga Roalba, 24-12-2012 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,328
  31-12-2012, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,418
  28-12-2012, 01:36 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Yjesite

  Hapur nga argeshajderlli, 04-10-2012 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,355
  04-10-2012, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Rezultatet e provimit tė Maturės per Letėrsinė

  Hapur nga ReniX, 18-06-2012 04:39 PM
  letersi, matura, provime, student
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,008
  18-06-2012, 04:39 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Historiku i muzikes shqiptare ... ?

  Hapur nga DMXhea, 05-06-2012 06:26 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,569
  05-06-2012, 07:33 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Programe Tabela per Organizimin e Kohes

  Hapur nga ReniX, 31-05-2012 10:35 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,113
  31-05-2012, 10:35 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Forma ''kam pėr tė''

  Hapur nga alfa1993, 21-05-2012 05:27 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,311
  31-05-2012, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Sa maturante kemi ketu?

  Hapur nga keit, 07-04-2012 09:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 15,964
  22-04-2012, 01:23 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ide Keni kryer kurse per gjuhe te huaj

  Hapur nga ReniX, 30-03-2012 06:02 PM
  anglisht, gjuhe e huaj, italisht, kurse gjuhe e huaj, kurse matematike, kurse photoshop
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,121
  30-03-2012, 08:22 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Program per Matematik, shume i mire.

  Hapur nga Altin111, 03-01-2008 07:01 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 38,139
  29-03-2012, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Talking Humor ne Shkolle

  Hapur nga ReniX, 29-03-2012 04:01 PM
  adoleshent, fizike, humor, matematike, probleme fizike, probleme shkollore, shkolle e larte, studenet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,219
  29-03-2012, 07:32 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ide Planifikues dhe Organizues Javor per Studentet

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 07:51 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,589
  25-03-2012, 07:51 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,628
  21-03-2012, 03:37 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Ndihme-kerkes per shtepi ne Wienn

  Hapur nga Qendrims, 12-03-2012 09:19 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,090
  12-03-2012, 09:40 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ide Language Learning on line !!!!

  Hapur nga bessy, 14-12-2011 05:39 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,462
  18-02-2012, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 12,758
  23-10-2011, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Talking Prap ne shkolle

  Hapur nga lettas, 24-08-2011 12:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,204
  03-10-2011, 09:51 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Si mund te aplikoj per shkoll te lart jashtetit?

  Hapur nga bessy, 23-08-2011 12:10 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,594
  28-08-2011, 05:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.