Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 17 prej 17

Forumi: Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit

Pėrmban Pėrdorimin e Forumit dhe Rregullat mė themelore qė duhet tė keni parasysh nė pėrdorimin e tij.

 1. Drejtesia Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cookie Usage - Perdorimi i Cookie

  Hapur nga Administratori, 21-07-2012 09:01 PM
  cookie, forum, rules, website
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 38,386
  21-07-2012, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: DMCA - Te drejtat e Autorit

  Hapur nga Administratori, 21-07-2012 09:12 PM
  autor, dmca, domain, forum, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 29,136
  21-07-2012, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kushtet e Perdorimit dhe Rregullat Kryesore te Forumit!

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 01:00 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,546
  17-11-2006, 01:00 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ndihma e Forumit pėr fillestarėt!

  Hapur nga Lirenti, 19-03-2008 03:44 AM
  forum, rregjistrim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 25,233
  19-03-2008, 03:44 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Privatesia dhe Anonimiteti!

  Hapur nga ReniX, 12-09-2008 06:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 25,842
  12-09-2008, 06:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Rregullat mbi Postimet, Fotot dhe Firmat

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 01:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,945
  17-11-2006, 01:01 AM Shko tek postimi i fundit
 1. 0.1 - Grupet e Anėtarėve

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 01:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,363
  17-11-2006, 01:04 AM Shko tek postimi i fundit
 2. 0.2 - Super Moderatorėt dhe Moderatorėt

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 01:03 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,145
  17-11-2006, 01:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,060
  11-03-2008, 02:23 AM Shko tek postimi i fundit
 3. 1.1 - Kam probleme me Identifikimin nė Forum

  Hapur nga Lirenti, 26-02-2008 06:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,574
  26-02-2008, 06:13 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 1.2 - Kam harruar Fjalėkalimin e Forumit

  Hapur nga Lirenti, 06-03-2008 02:02 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,967
  11-03-2008, 02:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,730
  10-03-2008, 06:00 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Post 3.0 Si tė veprojė mbi njė temė apo postim

  Hapur nga Lirenti, 19-03-2008 03:51 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,472
  02-02-2009, 03:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 14,094
  11-02-2012, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum

  Hapur nga ReniX, 06-06-2008 01:08 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 269,068
  09-12-2015, 05:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,433
  05-02-2012, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lėvizur: arben123

  Hapur nga arben123, 23-05-2013 08:19 PM
  •  
  •  
 8. Problemet me Identifikimin dhe Rregjistrimin!

  Hapur nga Lirenti, 10-03-2008 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,587
  10-03-2008, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Pyetje mbi iPhone

  Hapur nga Dritan Brunga, 16-04-2013 03:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,993
  18-04-2013, 09:09 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?

  Hapur nga ReniX, 11-02-2011 11:48 PM
  anetar, forum, foto, foto album, imazhe
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,347
  12-02-2011, 01:47 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Si te vendosim shume imazhe njeheresh

  Hapur nga ReniX, 13-06-2008 04:06 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,761
  16-06-2008, 01:35 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Video Video Guida pėr Forumin

  Hapur nga vaaldr1n, 18-12-2012 07:56 PM
  avatar, forum, forumi, guida, maska, ndryshime, opsione, sherbime, video
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,418
  23-04-2013, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Video mbi perdorimin e Forumit

  Hapur nga Lirenti, 25-10-2007 06:51 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,237
  22-04-2008, 08:55 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.