Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 17 prej 17

Forumi: Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit

Pėrmban Pėrdorimin e Forumit dhe Rregullat mė themelore qė duhet tė keni parasysh nė pėrdorimin e tij.

 1. Drejtesia Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cookie Usage - Perdorimi i Cookie

  Hapur nga Administratori, 21-07-2012 08:01 PM
  cookie, forum, rules, website
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 38,641
  21-07-2012, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: DMCA - Te drejtat e Autorit

  Hapur nga Administratori, 21-07-2012 08:12 PM
  autor, dmca, domain, forum, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 29,349
  21-07-2012, 08:12 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kushtet e Perdorimit dhe Rregullat Kryesore te Forumit!

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 12:00 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,751
  17-11-2006, 12:00 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Pyetje Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ndihma e Forumit pėr fillestarėt!

  Hapur nga Lirenti, 19-03-2008 02:44 AM
  forum, rregjistrim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 25,387
  19-03-2008, 02:44 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Privatesia dhe Anonimiteti!

  Hapur nga ReniX, 12-09-2008 05:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 26,066
  12-09-2008, 05:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Rregullat mbi Postimet, Fotot dhe Firmat

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 12:01 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,086
  17-11-2006, 12:01 AM Shko tek postimi i fundit
 1. 0.1 - Grupet e Anėtarėve

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 12:04 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,616
  17-11-2006, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 2. 0.2 - Super Moderatorėt dhe Moderatorėt

  Hapur nga Lirenti, 17-11-2006 12:03 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,293
  17-11-2006, 12:03 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,221
  11-03-2008, 01:23 AM Shko tek postimi i fundit
 3. 1.1 - Kam probleme me Identifikimin nė Forum

  Hapur nga Lirenti, 26-02-2008 05:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,753
  26-02-2008, 05:13 PM Shko tek postimi i fundit
 4. 1.2 - Kam harruar Fjalėkalimin e Forumit

  Hapur nga Lirenti, 06-03-2008 01:02 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,134
  11-03-2008, 01:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,900
  10-03-2008, 05:00 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Post 3.0 Si tė veprojė mbi njė temė apo postim

  Hapur nga Lirenti, 19-03-2008 02:51 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,652
  02-02-2009, 02:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 14,234
  11-02-2012, 02:54 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum

  Hapur nga ReniX, 06-06-2008 12:08 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 271,577
  09-12-2015, 04:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,775
  05-02-2012, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lėvizur: arben123

  Hapur nga arben123, 23-05-2013 07:19 PM
  •  
  •  
 8. Problemet me Identifikimin dhe Rregjistrimin!

  Hapur nga Lirenti, 10-03-2008 07:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,726
  10-03-2008, 07:01 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Pyetje mbi iPhone

  Hapur nga Dritan Brunga, 16-04-2013 02:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,158
  18-04-2013, 08:09 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?

  Hapur nga ReniX, 11-02-2011 10:48 PM
  anetar, forum, foto, foto album, imazhe
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,547
  12-02-2011, 12:47 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Si te vendosim shume imazhe njeheresh

  Hapur nga ReniX, 13-06-2008 03:06 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,915
  16-06-2008, 12:35 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Video Video Guida pėr Forumin

  Hapur nga vaaldr1n, 18-12-2012 06:56 PM
  avatar, forum, forumi, guida, maska, ndryshime, opsione, sherbime, video
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,885
  23-04-2013, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Video mbi perdorimin e Forumit

  Hapur nga Lirenti, 25-10-2007 05:51 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,395
  22-04-2008, 07:55 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.