Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 52 nga 52 FillimiFillimi ... 242474849505152
Temat nga 1531 deri nė 1546 prej 1546

Forumi: Tė Rejat e Teknologjisė

Lajme mbi fushėn e zhvillimit teknokogjik, tė internetit, tė software dhe hardware si dhe gjithēka ndodh midis tyre.

 1. Bota Temė e rėndėsishme Kryetemė: Lajme Flash nga Teknologjia

  Hapur nga ReniX, 26-05-2012 10:32 AM
  2 Faqe
  1 2
  apps, gadget, hardware, interneti, keshilla, lajme, news, software, tech news, teknologjia, tools
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 25,186
  12-08-2015, 11:07 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Adobe Creative Suite 3

  Hapur nga ReniX, 28-03-2007 11:39 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,732
  28-03-2007, 11:39 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Pėr tė gjithė webmasterat...

  Hapur nga Lirenti, 09-02-2007 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,347
  15-03-2007, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Australia: stop sitit YouTube

  Hapur nga ReniX, 02-03-2007 01:08 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,584
  11-03-2007, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Inteligjenca Artificiale

  Hapur nga Aragon, 20-02-2007 11:02 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,343
  27-02-2007, 12:06 PM Shko tek postimi i fundit
 5. phpbb3 beta 5 eshte publike

  Hapur nga Lirenti, 16-02-2007 02:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,971
  16-02-2007, 02:52 PM Shko tek postimi i fundit
 6. YouTube do tė ndaj tė ardhurat me pėrdoruesit

  Hapur nga Lirenti, 29-01-2007 11:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,748
  29-01-2007, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Kompiuterat e kontrolluar nga Hakerat

  Hapur nga ReniX, 08-01-2007 04:57 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,563
  26-01-2007, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,985
  26-01-2007, 03:53 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Salone i Detroitit 2007

  Hapur nga Dj-B-Agle, 11-01-2007 03:43 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,940
  11-01-2007, 03:43 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Web: Kinezet humbin rreth 10.000 domaine web

  Hapur nga ReniX, 08-01-2007 04:39 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,226
  08-01-2007, 04:39 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Zhvillimi i televizionit digital

  Hapur nga ReniX, 23-12-2006 01:52 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,593
  06-01-2007, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Interneti dhe jeta jone private

  Hapur nga ReniX, 23-12-2006 01:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,314
  23-12-2006, 01:49 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Harta dixhitale, shtate kompani ne gare

  Hapur nga Lirenti, 14-12-2006 02:25 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,532
  14-12-2006, 02:25 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Lexues Mp3 me Turbolinux

  Hapur nga ReniX, 30-11-2006 02:59 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,037
  30-11-2006, 02:59 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Protokolli TCP/IP

  Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,703
  21-11-2006, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Interneti

  Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:25 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,224
  21-11-2006, 11:25 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.