Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 43

Forumi: Bota shpirtėrore

Besimtarėt mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

  1. Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 35
    • Postime: 185
  2. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

    Veprime nė Forum:

    Statistikat e Forumit:

    • Tema: 93
    • Postime: 279
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 215,854
    26-03-2017, 12:08 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,358
    09-09-2016, 05:40 PM Shko tek postimi i fundit
  1. Drejtesia Disa parashikime pėr vitin 2016

    Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:34 AM
    2016, jeta, parashikime, vit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,907
    18-01-2016, 11:34 AM Shko tek postimi i fundit
  2. Ide Ateizmi si formė e re e besimit

    Hapur nga vaaldr1n, 11-11-2015 08:06 PM
    ateizmi, besim, feja
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 5,375
    03-12-2015, 02:46 PM Shko tek postimi i fundit
  3. Ide Nata e fundit e Sokratit

    Hapur nga vaaldr1n, 17-11-2014 06:54 PM
    filozofė, filozofia, jeta, rrefime, sokrates
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 6,666
    18-11-2014, 11:08 PM Shko tek postimi i fundit
  4. Cfare feje do te donit te praktikonit?

    Hapur nga lovee, 10-03-2011 11:02 PM
    4 Faqe
    1 2 3 4
    • Pėrgjigje: 73
    • Lexime: 33,963
    30-10-2014, 03:15 PM Shko tek postimi i fundit
  5. Unhappy Dashurija e Motres!!

    Hapur nga labja, 02-06-2013 06:54 PM
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 5,597
    04-06-2013, 08:38 AM Shko tek postimi i fundit
  6. I Habitur Kerkime per varrin Real te Jesus Christ

    Hapur nga ReniX, 14-04-2012 01:28 PM
    feja, gezuar pashket, jesus, krishterimi, pashket, pasqua
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 6,045
    30-05-2013, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
  7. Gruaja e shenjtė qė i falen kryeqytetasit

    Hapur nga kuklla, 24-01-2008 09:49 AM
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 8,751
    30-05-2013, 09:22 PM Shko tek postimi i fundit
  8. A eshte Kur'ani shpallje e Zotit?

    Hapur nga Sefedini, 12-04-2009 08:02 PM
    • Pėrgjigje: 18
    • Lexime: 12,037
    30-05-2013, 09:18 PM Shko tek postimi i fundit
  9. Thirrja vehabiste nė selefizėm

    Hapur nga djal8ove, 13-04-2010 01:39 AM
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 7,407
    30-05-2013, 09:13 PM Shko tek postimi i fundit
  10. Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 04:02 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 4,808
    30-05-2013, 09:12 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 6,734
    18-03-2013, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
  11. Smile Per ēfare do te luteshit sot?

    Hapur nga ReniX, 20-05-2012 03:25 PM
    besimtar, komunitet, krisht, krishter, lutje, mysliman, ortodoks, zot
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 6,825
    02-02-2013, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
  12. Porosia ime pėr ty ... O babai im

    Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:56 AM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,682
    02-02-2013, 04:16 PM Shko tek postimi i fundit
  13. E meta e nje femre !

    Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:53 AM
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 8,757
    21-01-2013, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
  14. Drejtesia Largimi i Ekzorcizmit ne Kolumbi (foto)

    Hapur nga vaaldr1n, 07-09-2012 09:58 PM
    ekzorcizem, kolumbi, largim, rituale, shpirtera
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 5,124
    26-11-2012, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
  15. Post Libri qe heth posht krishtėrimin

    Hapur nga mOrtaja123, 25-05-2012 04:08 PM
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 4,891
    25-05-2012, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
  16. Unhappy Lamtumire Jete !!

    Hapur nga labja, 21-05-2012 11:16 PM
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 5,824
    22-05-2012, 08:48 AM Shko tek postimi i fundit
  17. Si t'ia fitosh zemren vjehrres?

    Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:54 AM
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 8,047
    15-02-2012, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
  18. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!

    Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 11:58 AM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,671
    15-02-2012, 11:07 AM Shko tek postimi i fundit
  19. Cila eshte historia e vertete e Davidit?!

    Hapur nga mensur, 06-08-2010 10:13 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 5,280
    06-08-2010, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
  20. Tregimi i njė heroi

    Hapur nga djal8ove, 24-04-2010 07:29 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 5,001
    24-04-2010, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,542
    22-04-2010, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
  21. Film Dokumentar Jakup Hasipi

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:26 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,358
    21-04-2010, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,311
    21-04-2010, 05:48 PM Shko tek postimi i fundit
  22. Cka eshte halli i muslimaneve ?

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:47 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,340
    21-04-2010, 05:47 PM Shko tek postimi i fundit
  23. Hedhe Cigaren!

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:38 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,387
    21-04-2010, 05:38 PM Shko tek postimi i fundit
  24. Sheikh Albani qan pas informimit te nje ėndrre

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:36 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 5,153
    21-04-2010, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
  25. Islami nuk mposhtet, nga Shejk Kishk

    Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:34 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,163
    21-04-2010, 05:34 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.