Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 43

Forumi: Bota shpirtėrore

Besimtarėt mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 35
  • Postime: 185
 2. Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 93
  • Postime: 279
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 223,970
  26-03-2017, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,930
  09-09-2016, 06:40 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Drejtesia Disa parashikime pėr vitin 2016

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:34 PM
  2016, jeta, parashikime, vit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,419
  18-01-2016, 12:34 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Ateizmi si formė e re e besimit

  Hapur nga vaaldr1n, 11-11-2015 09:06 PM
  ateizmi, besim, feja
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,012
  03-12-2015, 03:46 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Ide Nata e fundit e Sokratit

  Hapur nga vaaldr1n, 17-11-2014 07:54 PM
  filozofė, filozofia, jeta, rrefime, sokrates
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,224
  19-11-2014, 12:08 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Cfare feje do te donit te praktikonit?

  Hapur nga lovee, 11-03-2011 12:02 AM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 38,631
  30-10-2014, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Unhappy Dashurija e Motres!!

  Hapur nga labja, 02-06-2013 07:54 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,289
  04-06-2013, 09:38 AM Shko tek postimi i fundit
 6. I Habitur Kerkime per varrin Real te Jesus Christ

  Hapur nga ReniX, 14-04-2012 02:28 PM
  feja, gezuar pashket, jesus, krishterimi, pashket, pasqua
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,803
  30-05-2013, 11:42 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Gruaja e shenjtė qė i falen kryeqytetasit

  Hapur nga kuklla, 24-01-2008 10:49 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,415
  30-05-2013, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 8. A eshte Kur'ani shpallje e Zotit?

  Hapur nga Sefedini, 12-04-2009 09:02 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 13,092
  30-05-2013, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Thirrja vehabiste nė selefizėm

  Hapur nga djal8ove, 13-04-2010 02:39 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,086
  30-05-2013, 10:13 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 05:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,351
  30-05-2013, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,560
  18-03-2013, 10:01 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Smile Per ēfare do te luteshit sot?

  Hapur nga ReniX, 20-05-2012 04:25 PM
  besimtar, komunitet, krisht, krishter, lutje, mysliman, ortodoks, zot
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,535
  02-02-2013, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Porosia ime pėr ty ... O babai im

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 12:56 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,197
  02-02-2013, 05:16 PM Shko tek postimi i fundit
 13. E meta e nje femre !

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 12:53 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,567
  21-01-2013, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Drejtesia Largimi i Ekzorcizmit ne Kolumbi (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 07-09-2012 10:58 PM
  ekzorcizem, kolumbi, largim, rituale, shpirtera
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,690
  27-11-2012, 12:38 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Post Libri qe heth posht krishtėrimin

  Hapur nga mOrtaja123, 25-05-2012 05:08 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,495
  25-05-2012, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Unhappy Lamtumire Jete !!

  Hapur nga labja, 22-05-2012 12:16 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,667
  22-05-2012, 09:48 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Si t'ia fitosh zemren vjehrres?

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 12:54 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,870
  16-02-2012, 12:10 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Bukuria e njė zemre tė dhimbsur!

  Hapur nga Enkelejda_24, 13-08-2009 12:58 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,171
  15-02-2012, 12:07 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Cila eshte historia e vertete e Davidit?!

  Hapur nga mensur, 06-08-2010 11:13 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,871
  06-08-2010, 11:13 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Tregimi i njė heroi

  Hapur nga djal8ove, 24-04-2010 08:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,504
  24-04-2010, 08:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,060
  22-04-2010, 10:24 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Film Dokumentar Jakup Hasipi

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 06:26 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,880
  21-04-2010, 09:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,824
  21-04-2010, 06:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Cka eshte halli i muslimaneve ?

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 06:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,845
  21-04-2010, 06:47 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Hedhe Cigaren!

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 06:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,126
  21-04-2010, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Sheikh Albani qan pas informimit te nje ėndrre

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 06:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,626
  21-04-2010, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Islami nuk mposhtet, nga Shejk Kishk

  Hapur nga djal8ove, 21-04-2010 06:34 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,668
  21-04-2010, 06:34 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.