Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

  1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

    Hapur nga ReniX, 13-02-2011 08:58 PM
    4 Faqe
    1 2 3 4
    gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
    • Pėrgjigje: 60
    • Lexime: 43,193
    25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
  2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

    Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 58
    • Lexime: 79,671
    07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
  3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

    Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 33
    • Lexime: 167,173
    20-12-2012, 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
  4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

    Hapur nga Kliton, 16-01-2009 09:07 AM
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 91,777
    13-12-2012, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 240,491
    12-04-2016, 12:13 PM Shko tek postimi i fundit
  1. Wink Sallata & Perime: Hani barishte, tė jetoni gjatė (video)

    Hapur nga vaaldr1n, 01-04-2016 01:04 PM
    barishte, jeta, kuzhina, njerez, ushqime
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 9,242
    01-04-2016, 01:04 PM Shko tek postimi i fundit
  2. Ide Pije - Cocktail: Si tė shpėtoni verėn ‘e keqe’? (video)

    Hapur nga vaaldr1n, 09-12-2015 01:36 PM
    keshilla, pije, vera
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 5,179
    10-12-2015, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
  3. Zemer Fruta & Embėlsira: Receta Gatimi Petulla

    Hapur nga ReniX, 27-02-2015 10:12 PM
    artigatimit, embelsira, receta gatimi
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 6,753
    27-02-2015, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit
  4. Mendime Fruta & Embėlsira: Ėmbėlsirė me ēokollatė dhe dardhė

    Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2014 06:33 PM
    cokollata, embelsira, gatime, receta
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,666
    07-12-2014, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
  5. Ide Pije - Cocktail: 20 Cocktails qė nuk i keni parė ndonjėherė

    Hapur nga vaaldr1n, 01-11-2014 06:43 PM
    cocktail, jeta, klub, njerez, pije
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 7,710
    16-11-2014, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
  6. Ide Fruta & Embėlsira: Ja si qerohet Shega! (video)

    Hapur nga vaaldr1n, 22-10-2014 06:43 PM
    frut, guida, shega, video
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 6,550
    22-10-2014, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
  7. Lazanja Italiane!

    Hapur nga erinda, 05-03-2012 08:45 AM
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 15,418
    24-09-2014, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
  8. Recete Keshilla tė vlefshme nė Guzhinė

    Hapur nga ReniX, 30-08-2014 10:37 PM
    gatime shqip, keshilla kuzhine, receta gatimi, receta shqip
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 4,948
    30-08-2014, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
  9. Receta Gatimi per Pashket

    Hapur nga ReniX, 05-04-2011 01:46 PM
    kushina shqiptare, receta, receta gatimi, receta pashke
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 15,246
    06-04-2014, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
  10. Meze & Supa: Sup pule me miser...

    Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:08 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,740
    24-03-2014, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
  11. Sallata & Perime: Sallat me Luleshtrydhe dhe Spinaq...

    Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:06 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,939
    24-03-2014, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
  12. Fruta & Embėlsira: Kek me nutella dhe arra kokosi...

    Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:02 PM
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,608
    24-03-2014, 01:02 PM Shko tek postimi i fundit
  13. Ēfare embelsire hengret sonte?

    Hapur nga ReniX, 08-12-2010 11:47 PM
    6 Faqe
    1 2 3 4 5 ... 6
    • Pėrgjigje: 117
    • Lexime: 82,314
    14-01-2014, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
  14. Picė mė mish gjarpri

    Hapur nga Erinaa, 12-01-2014 08:41 PM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 5,438
    14-01-2014, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
  15. Torte e shpejt

    Hapur nga Erinaa, 06-01-2014 06:34 PM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 6,438
    06-01-2014, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
  16. Nje ndihme ketu te kuzhina

    Hapur nga Erinaa, 25-12-2013 06:34 PM
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 7,438
    27-12-2013, 05:28 PM Shko tek postimi i fundit
  17. Role me kikirikė

    Hapur nga Erinaa, 28-11-2010 04:57 PM
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 18,269
    12-11-2013, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
  18. Pse duhet te hani Mengjesin

    Hapur nga Erinaa, 21-04-2011 04:10 PM
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 11,551
    07-11-2013, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
  19. Talking Receta Gatimi me Foto

    Hapur nga ReniX, 20-10-2013 12:16 PM
    foto gatimi, gatime, gatuaj, receta foto, receta gatimi
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 7,904
    26-10-2013, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
  20. Fruta & Embėlsira: Kek me Cokollate...

    Hapur nga Auroraa, 05-03-2013 07:46 PM
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 8,453
    20-10-2013, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
  21. Gatime turke?

    Hapur nga Kliton, 29-12-2010 08:15 AM
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 32
    • Lexime: 50,509
    20-10-2013, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
  22. Bakllava e shpejtė

    Hapur nga aurel, 07-09-2009 07:29 PM
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 16,032
    20-10-2013, 12:35 PM Shko tek postimi i fundit
  23. Receta per Sultjash

    Hapur nga ReniX, 08-10-2008 08:35 PM
    • Pėrgjigje: 15
    • Lexime: 42,876
    20-10-2013, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
  24. Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti

    Hapur nga lovee, 28-02-2011 12:18 PM
    20 Faqe
    1 2 3 4 5 ... 20
    • Pėrgjigje: 390
    • Lexime: 142,236
    14-10-2013, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
  25. Fėrgesė Tirane

    Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:06 PM
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 7,573
    14-10-2013, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
  26. Mendime Konkursi Gatimit nga Artigatimit.com - Finalja

    Hapur nga ReniX, 22-09-2013 04:07 PM
    food contest, food recipe, konkursi gatimit, receta gatimi
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,527
    22-09-2013, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
  27. Wink Akullorja juaj e preferuar...?

    Hapur nga labja, 28-08-2013 10:23 PM
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 7,308
    08-09-2013, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  28. Thumbs up Dėrgo njė Recete Gatimi dhe fito 1 Tablet

    Hapur nga ReniX, 22-06-2013 03:22 PM
    argetim, ēmime, contest, receta gatimi, tablet
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 6,043
    28-06-2013, 03:06 PM Shko tek postimi i fundit
  29. Pije - Cocktail: Uiski i krijuar nga urina

    Hapur nga labja, 25-03-2011 08:28 PM
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 24
    • Lexime: 19,363
    27-05-2013, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.