Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 238

Forumi: Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pjata juaj e preferuar!

  Hapur nga ReniX, 13-02-2011 08:58 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  gatime shqiptare, kuzhina shqiptare, oriz, pjata shqiptare, qofte te zgares, receta shqiptare, ushqime
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 42,897
  25-10-2013, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta gatimi!

  Hapur nga EMAUS, 19-09-2007 10:56 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 78,315
  07-04-2013, 06:00 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Receta embelsira te ndryshme !

  Hapur nga MAJDI, 14-05-2010 07:29 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 166,753
  20-12-2012, 12:05 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Receta Embelsirash

  Hapur nga Kliton, 16-01-2009 09:07 AM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 91,681
  13-12-2012, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 239,930
  12-04-2016, 12:13 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Wink Sallata & Perime: Hani barishte, tė jetoni gjatė (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 01-04-2016 01:04 PM
  barishte, jeta, kuzhina, njerez, ushqime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,189
  01-04-2016, 01:04 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Pije - Cocktail: Si tė shpėtoni verėn ‘e keqe’? (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 09-12-2015 01:36 PM
  keshilla, pije, vera
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,148
  10-12-2015, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Zemer Fruta & Embėlsira: Receta Gatimi Petulla

  Hapur nga ReniX, 27-02-2015 10:12 PM
  artigatimit, embelsira, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,629
  27-02-2015, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Mendime Fruta & Embėlsira: Ėmbėlsirė me ēokollatė dhe dardhė

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2014 06:33 PM
  cokollata, embelsira, gatime, receta
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,647
  07-12-2014, 06:33 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ide Pije - Cocktail: 20 Cocktails qė nuk i keni parė ndonjėherė

  Hapur nga vaaldr1n, 01-11-2014 06:43 PM
  cocktail, jeta, klub, njerez, pije
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,661
  16-11-2014, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Fruta & Embėlsira: Ja si qerohet Shega! (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 22-10-2014 06:43 PM
  frut, guida, shega, video
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,522
  22-10-2014, 11:01 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Lazanja Italiane!

  Hapur nga erinda, 05-03-2012 08:45 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 15,310
  24-09-2014, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Recete Keshilla tė vlefshme nė Guzhinė

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 10:37 PM
  gatime shqip, keshilla kuzhine, receta gatimi, receta shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,931
  30-08-2014, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Receta Gatimi per Pashket

  Hapur nga ReniX, 05-04-2011 01:46 PM
  kushina shqiptare, receta, receta gatimi, receta pashke
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,196
  06-04-2014, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Meze & Supa: Sup pule me miser...

  Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:08 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,719
  24-03-2014, 01:08 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Sallata & Perime: Sallat me Luleshtrydhe dhe Spinaq...

  Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,917
  24-03-2014, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Fruta & Embėlsira: Kek me nutella dhe arra kokosi...

  Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 01:02 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,583
  24-03-2014, 01:02 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Ēfare embelsire hengret sonte?

  Hapur nga ReniX, 08-12-2010 11:47 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 81,596
  14-01-2014, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Picė mė mish gjarpri

  Hapur nga Erinaa, 12-01-2014 08:41 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,414
  14-01-2014, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Torte e shpejt

  Hapur nga Erinaa, 06-01-2014 06:34 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,415
  06-01-2014, 09:35 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Nje ndihme ketu te kuzhina

  Hapur nga Erinaa, 25-12-2013 06:34 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,381
  27-12-2013, 05:28 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Role me kikirikė

  Hapur nga Erinaa, 28-11-2010 04:57 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 18,219
  12-11-2013, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Pse duhet te hani Mengjesin

  Hapur nga Erinaa, 21-04-2011 04:10 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,493
  07-11-2013, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Talking Receta Gatimi me Foto

  Hapur nga ReniX, 20-10-2013 12:16 PM
  foto gatimi, gatime, gatuaj, receta foto, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,545
  26-10-2013, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Fruta & Embėlsira: Kek me Cokollate...

  Hapur nga Auroraa, 05-03-2013 07:46 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,421
  20-10-2013, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Gatime turke?

  Hapur nga Kliton, 29-12-2010 08:15 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 50,204
  20-10-2013, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Bakllava e shpejtė

  Hapur nga aurel, 07-09-2009 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,995
  20-10-2013, 12:35 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Receta per Sultjash

  Hapur nga ReniX, 08-10-2008 08:35 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 42,593
  20-10-2013, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 12:18 PM
  20 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 20
  • Pėrgjigje: 390
  • Lexime: 141,323
  14-10-2013, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Fėrgesė Tirane

  Hapur nga Lirenti, 21-11-2006 11:06 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,543
  14-10-2013, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Mendime Konkursi Gatimit nga Artigatimit.com - Finalja

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 04:07 PM
  food contest, food recipe, konkursi gatimit, receta gatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,508
  22-09-2013, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 27. Wink Akullorja juaj e preferuar...?

  Hapur nga labja, 28-08-2013 10:23 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,261
  08-09-2013, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
 28. Thumbs up Dėrgo njė Recete Gatimi dhe fito 1 Tablet

  Hapur nga ReniX, 22-06-2013 03:22 PM
  argetim, ēmime, contest, receta gatimi, tablet
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,013
  28-06-2013, 03:06 PM Shko tek postimi i fundit
 29. Pije - Cocktail: Uiski i krijuar nga urina

  Hapur nga labja, 25-03-2011 08:28 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 19,208
  27-05-2013, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.