Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 35

Forumi: Komuniteti i krishterė

Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 1. Unhappy Ndahet nga jeta imzot Rrok Mirdita

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 08:42 PM
  jeta, katolike, ngushllime, shqiperia, shqiptar, vdekje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,496
  07-12-2015, 08:42 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Teoria e Evolucionit apo Krijimi?

  Hapur nga EMAUS, 22-06-2007 11:04 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,951
  24-09-2013, 04:45 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Cool Filmi qė pėrdhos krishtėrimin

  Hapur nga vaaldr1n, 26-06-2012 09:13 PM
  feja, film, katolike, kisha, krishter
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,408
  27-06-2012, 03:06 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Botohet libri i ri i Papės pėr Krishtin

  Hapur nga lovee, 11-03-2011 07:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 28,600
  11-03-2011, 08:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,099
  12-01-2011, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Drita e botės. Papa, Kisha, shenjat e kohėve."

  Hapur nga Erinaa, 23-11-2010 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,614
  23-11-2010, 08:56 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Video per besimtaret

  Hapur nga ardona, 07-07-2010 03:10 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,420
  07-07-2010, 03:10 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Teater, Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.

  Hapur nga EMAUS, 27-11-2008 02:06 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,958
  05-11-2009, 02:55 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fjale dhe histori qe e ndihmojne shpirtin tuaj.

  Hapur nga EMAUS, 09-02-2007 07:20 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 14,218
  05-11-2009, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Feja v.s. Krishterimit!

  Hapur nga konti, 01-03-2007 10:52 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,275
  22-09-2009, 01:07 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Alfabeti i Djallit

  Hapur nga EMAUS, 02-01-2009 06:43 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,873
  02-07-2009, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Disa kėshilla nga Bibla

  Hapur nga Sefedini, 29-03-2009 10:02 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,430
  02-07-2009, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Cfare besojme?

  Hapur nga EMAUS, 22-10-2007 10:16 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,943
  14-06-2009, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Deshmi

  Hapur nga EMAUS, 01-09-2008 08:30 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,493
  13-06-2009, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Rrethprerja nė Bibėl

  Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 02:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,212
  13-06-2009, 12:27 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ylberi nė Bibėl

  Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 02:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,756
  10-04-2009, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Prodhimi i Kloneve...

  Hapur nga EMAUS, 03-12-2006 08:59 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,723
  28-03-2009, 08:05 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Gezuar Pashken Katolike

  Hapur nga kuklla, 22-03-2008 05:52 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,491
  28-03-2009, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,696
  15-03-2009, 10:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,024
  14-03-2009, 10:45 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Gėzuar Pashket Ortodokse!

  Hapur nga ReniX, 26-04-2008 09:38 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,513
  05-05-2008, 11:17 AM Shko tek postimi i fundit
 19. "E shtrenjta Liliana", Gene Edwards

  Hapur nga EMAUS, 17-02-2008 11:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,613
  12-04-2008, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Betania

  Hapur nga Erumahtar, 21-11-2007 01:00 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,926
  12-12-2007, 06:24 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Shėn Pali nė Iliri? Ja si e dėshmon Bibla

  Hapur nga kuklla, 08-11-2007 08:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,014
  08-11-2007, 08:42 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Letra drejtuar Filemonit

  Hapur nga EMAUS, 28-12-2006 08:04 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,843
  22-10-2007, 10:01 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Dhurues organesh: Pozicioni i tė krishterit.

  Hapur nga EMAUS, 21-03-2007 06:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,074
  21-03-2007, 06:36 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Krishti, Permbledhja e Gjithckaje Frymore

  Hapur nga konti, 06-12-2006 12:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 28,057
  16-03-2007, 06:42 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Mesazh nga Jezus Krishti per Kishen e Tij

  Hapur nga Aragon, 22-01-2007 11:42 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,432
  10-03-2007, 02:06 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Ftesa e Jezus Krishtit

  Hapur nga Aragon, 28-02-2007 05:11 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,891
  06-03-2007, 10:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,173
  14-02-2007, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.