Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 35

Forumi: Komuniteti i krishterė

Besimtarėt e krishterė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 1. Unhappy Ndahet nga jeta imzot Rrok Mirdita

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 09:42 PM
  jeta, katolike, ngushllime, shqiperia, shqiptar, vdekje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,946
  07-12-2015, 09:42 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Teoria e Evolucionit apo Krijimi?

  Hapur nga EMAUS, 23-06-2007 12:04 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,827
  24-09-2013, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Cool Filmi qė pėrdhos krishtėrimin

  Hapur nga vaaldr1n, 26-06-2012 10:13 PM
  feja, film, katolike, kisha, krishter
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,281
  27-06-2012, 04:06 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Botohet libri i ri i Papės pėr Krishtin

  Hapur nga lovee, 11-03-2011 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 28,463
  11-03-2011, 09:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,983
  13-01-2011, 12:45 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Drita e botės. Papa, Kisha, shenjat e kohėve."

  Hapur nga Erinaa, 23-11-2010 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,507
  23-11-2010, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Video per besimtaret

  Hapur nga ardona, 07-07-2010 04:10 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,061
  07-07-2010, 04:10 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Teater, Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.

  Hapur nga EMAUS, 27-11-2008 03:06 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 11,790
  05-11-2009, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fjale dhe histori qe e ndihmojne shpirtin tuaj.

  Hapur nga EMAUS, 09-02-2007 08:20 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 14,045
  05-11-2009, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Feja v.s. Krishterimit!

  Hapur nga konti, 01-03-2007 11:52 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,911
  22-09-2009, 02:07 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Alfabeti i Djallit

  Hapur nga EMAUS, 02-01-2009 07:43 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,391
  02-07-2009, 04:02 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Disa kėshilla nga Bibla

  Hapur nga Sefedini, 29-03-2009 11:02 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,205
  02-07-2009, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Cfare besojme?

  Hapur nga EMAUS, 22-10-2007 11:16 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,522
  14-06-2009, 09:30 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Deshmi

  Hapur nga EMAUS, 01-09-2008 09:30 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,350
  13-06-2009, 04:42 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Rrethprerja nė Bibėl

  Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 03:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,024
  13-06-2009, 01:27 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ylberi nė Bibėl

  Hapur nga Sefedini, 10-04-2009 03:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,364
  10-04-2009, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Prodhimi i Kloneve...

  Hapur nga EMAUS, 03-12-2006 09:59 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,302
  28-03-2009, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Gezuar Pashken Katolike

  Hapur nga kuklla, 22-03-2008 06:52 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,162
  28-03-2009, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,608
  15-03-2009, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,943
  14-03-2009, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Gėzuar Pashket Ortodokse!

  Hapur nga ReniX, 26-04-2008 10:38 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,330
  05-05-2008, 12:17 PM Shko tek postimi i fundit
 19. "E shtrenjta Liliana", Gene Edwards

  Hapur nga EMAUS, 18-02-2008 12:20 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,506
  12-04-2008, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Betania

  Hapur nga Erumahtar, 21-11-2007 02:00 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,273
  12-12-2007, 07:24 AM Shko tek postimi i fundit
 21. Shėn Pali nė Iliri? Ja si e dėshmon Bibla

  Hapur nga kuklla, 08-11-2007 09:42 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,904
  08-11-2007, 09:42 AM Shko tek postimi i fundit
 22. Letra drejtuar Filemonit

  Hapur nga EMAUS, 28-12-2006 09:04 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,513
  22-10-2007, 11:01 AM Shko tek postimi i fundit
 23. Dhurues organesh: Pozicioni i tė krishterit.

  Hapur nga EMAUS, 21-03-2007 07:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,980
  21-03-2007, 07:36 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Krishti, Permbledhja e Gjithckaje Frymore

  Hapur nga konti, 06-12-2006 01:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 27,669
  16-03-2007, 07:42 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Mesazh nga Jezus Krishti per Kishen e Tij

  Hapur nga Aragon, 22-01-2007 12:42 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,329
  10-03-2007, 03:06 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Ftesa e Jezus Krishtit

  Hapur nga Aragon, 28-02-2007 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,518
  06-03-2007, 11:59 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,079
  14-02-2007, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.