Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 173

Forumi: Kinematografia dhe Televizioni

Diskutime pėr filmat e fundit dhe kritikat, pėrshtypjet qė ata lėnė te shikuesit. Gjithashtu mund tė shikoni filma shqiptare dhe tė huaj.

 1. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?

  Hapur nga ReniX, 05-04-2011 02:17 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 22,999
  19-12-2015, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Zemer Temė e rėndėsishme Kryetemė: Movie Trailer

  Hapur nga bessy, 16-02-2011 04:29 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 30,603
  28-01-2013, 05:21 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cili film ju ka lene mbresa dhe do donit ta rekomandonit?

  Hapur nga EMAUS, 02-05-2007 10:50 PM
  4 Faqe
  1 2 3 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 32,898
  21-05-2012, 12:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Apartamenti 2XL VS Portokalli

  Hapur nga labja, 26-03-2012 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,914
  08-04-2012, 09:32 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 233,552
  05-09-2016, 07:26 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,223
  16-02-2016, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Foto Ēmimet "Golden Globes"

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:28 PM
  ēmime, golden globes, kinematografia, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,125
  18-01-2016, 12:28 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Recete MasterChef Albania - LIVE

  Hapur nga ReniX, 05-03-2014 01:25 PM
  cooking, food, masterchef, masterchef albania, reality, receta albania, receta gatimi, receta mastercher albania, ushqime
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,075
  12-12-2015, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,776
  10-03-2015, 02:22 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile Gjithēka gati pėr Big Brother Albania

  Hapur nga vaaldr1n, 02-03-2015 04:23 PM
  big brother albania, reality, show, shqiptar, television
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,496
  02-03-2015, 04:23 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Djallėzore Tė mėdhenjtė e kinemasė pa “Oscar”

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2015 01:34 AM
  aktor, ēmime, filma, kinematografia, oscar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,514
  25-02-2015, 01:34 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,874
  04-01-2015, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Video Rikthehet Taken 3 - Nga Janari ne Kinema

  Hapur nga ReniX, 16-12-2014 04:49 PM
  filma online, kinema, shkarko filma
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,310
  18-12-2014, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,717
  18-12-2014, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Muzikė “The voice of Albania 4”

  Hapur nga vaaldr1n, 01-09-2014 02:53 PM
  kengetare, muzike, show, shqip, talente, televizion, the voice of albania 4
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,058
  01-09-2014, 02:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,221
  22-08-2014, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,864
  28-07-2014, 11:02 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Video Filmi The Wolf of Wall Street

  Hapur nga ReniX, 16-01-2014 11:08 PM
  filma falas, filma online, leo di caprio, mos fli, shiko filma, titra shqip
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,876
  08-03-2014, 01:56 AM Shko tek postimi i fundit
 8. I Habitur Lady Gaga +18 Cover

  Hapur nga ReniX, 15-10-2013 11:31 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,218
  26-10-2013, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Superman dhe Batman, nė tė njėjtin film

  Hapur nga vaaldr1n, 21-07-2013 10:42 PM
  batman, film, kinema, superman
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,977
  23-07-2013, 11:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Big Brother Albania 6 - Fituesi

  Hapur nga ezel, 29-05-2013 04:10 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,700
  09-06-2013, 12:57 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Video "Margherita" Riccardo Cocciante- Elhaida Dani

  Hapur nga olsii, 04-06-2013 01:13 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,713
  06-06-2013, 12:14 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Big Brother Albania 6 !

  Hapur nga labja, 12-05-2013 09:54 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,381
  23-05-2013, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,020
  13-05-2013, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Djallėzore Te gjitha Sekretet e Big Brother Albania 6

  Hapur nga ReniX, 09-03-2013 09:42 PM
  big brother, big brother albania, big brother live, serkrete, top channel, tv shqip
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,829
  10-05-2013, 12:22 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Muzikė Kėnga e Rovana Stefes ne Hollywood

  Hapur nga PinkPrincess, 26-03-2013 11:29 PM
  filma online, hollywood, movie
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,095
  27-03-2013, 08:00 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Foto Fast & Furious 6

  Hapur nga ReniX, 18-03-2013 07:13 PM
  filma, foto filma, movie
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,560
  21-03-2013, 11:54 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Unhappy Ermal Mamaqi vendos tė largohet nga “Apartamenti 2XL '' !!

  Hapur nga labja, 21-02-2013 11:02 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,193
  28-02-2013, 06:26 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?

  Hapur nga ReniX, 22-01-2011 11:16 PM
  filma, filma shqiptar, foto shqip, video, video shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,647
  28-02-2013, 05:17 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,818
  28-01-2013, 10:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,213
  18-01-2013, 05:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,625
  13-12-2012, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,828
  25-11-2012, 05:19 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Ndryshimet e frekuencave te tv digitale ne shqiperi

  Hapur nga aliu, 28-08-2012 03:41 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 18,059
  18-09-2012, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.