Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 214

Forumi: Life Style

Nenkategori qe do te pershkroj menyren e jeteses, do te reflektoj qėndrimet e njė individi, vlerat apo botėkuptimin e tij.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Familja ėshtė gjėja me e shtrėnjtė qė njeriu mund tė kėtė ndonjėher. Kėshilla dhe Ide pėr njė jetė sa mė tė lumtur.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 111
 2. Kategori dedikuar vėndeve mė tė bukura pėr Turizem dhe eksperiencat tuaja nė udhėtimet mbarė botės.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 128
 3. Idet mė tė mira pėr rregullimime tė shtėpisė tuaj! Ndėrtesat nga akitektetė mė tė famshėm nė botė.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,425
  28-04-2016, 01:19 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Ide Popujt me ‘pijanecė’ nė botė

  Hapur nga vaaldr1n, 25-04-2016 11:37 PM
  alkool, bota, njerez, pije, popuj
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,812
  25-04-2016, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,759
  17-04-2016, 12:20 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide Ja ēfarė studiojnė miliarderėt

  Hapur nga vaaldr1n, 10-04-2016 07:19 PM
  jeta, milioner, njerez, pasuri, studime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,746
  10-04-2016, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,184
  27-03-2016, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Wink “Gratė e hekurta” (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 09-03-2016 12:34 AM
  fabrika, femra, hekur, puna, shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,711
  09-03-2016, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Foto Festimet e Vitit te Ri ne bote

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:40 PM
  bota, festime, foto, viti ri
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,656
  18-01-2016, 12:40 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Ide Ja pse jeni tė lumtur

  Hapur nga vaaldr1n, 16-01-2016 07:04 PM
  gjendja, jeta, lumturia, njerez, shpirti
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,996
  16-01-2016, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,878
  11-01-2016, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Talking Tani ka dhe dasmė tė bardhė! (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 15-12-2015 09:47 PM
  darsma, debora, festa, foto, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,058
  21-12-2015, 11:28 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Talking Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]

  Hapur nga vaaldr1n, 07-12-2015 06:33 PM
  foto, instagram, meshkuj, mjekra, moda, trend
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,730
  08-12-2015, 03:02 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Wink Kalendari nudo i sportistėve polakė (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 04-12-2015 03:20 AM
  femra, foto, futbolliste, kalendar, polake
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,593
  04-12-2015, 03:20 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Cool Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli

  Hapur nga vaaldr1n, 23-03-2015 12:56 AM
  alkooli, deme, duhani, jeta, njerez, vetmia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,032
  23-03-2015, 12:56 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Djallėzore Si tė bėsh pėr vete njė femėr

  Hapur nga vaaldr1n, 17-02-2015 02:15 AM
  dashuria, femra, lidhje, meshkuj, seks
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,132
  17-02-2015, 02:15 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,934
  21-01-2015, 02:06 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,900
  04-12-2014, 03:07 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Gjerat qe nervozojne me shume mashkullin...

  Hapur nga erinda, 07-06-2012 11:12 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,100
  14-10-2014, 10:48 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Djallėzore Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?

  Hapur nga ReniX, 09-04-2012 10:25 PM
  batman, ironman, spiderman, superhero, superman
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,586
  04-10-2014, 08:42 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Cool Jeta "normale" e tė rinjve iranianė (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 05-07-2014 12:08 PM
  feja, iran, jeta, njerez, rinia
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,905
  20-08-2014, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,000
  01-07-2014, 11:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,707
  24-03-2014, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Ndikimet pozitive tė muzikės....

  Hapur nga Auroraa, 24-03-2014 02:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,567
  24-03-2014, 02:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,486
  10-02-2014, 07:18 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Djallėzore Femrat dhe Meshkujt....

  Hapur nga Auroraa, 25-01-2014 11:08 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,915
  26-01-2014, 11:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,496
  14-12-2013, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Mendime Mos u marto nese...

  Hapur nga labja, 13-10-2013 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,470
  17-10-2013, 05:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,988
  15-10-2013, 11:18 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Wink Fjalet qe perdor me shume nje 'genjeshtar' !!

  Hapur nga labja, 08-10-2013 11:20 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,048
  13-10-2013, 06:54 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Thumbs up Gabimet qė bėn njė vajzė nė tė njėzetat !!

  Hapur nga labja, 25-09-2013 08:20 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,185
  26-09-2013, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Pse Femrat flasin me shume se sa Meshkujt...

  Hapur nga erinda, 24-04-2012 09:17 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,161
  13-09-2013, 12:39 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.