Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 6 nga 13 FillimiFillimi 1234567891011 ... I funditI fundit
Temat nga 151 deri nė 180 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 11:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 55,407
  01-08-2017, 05:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 11:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 178,231
  14-01-2017, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 11:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 43,887
  25-11-2014, 10:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 23,578
  08-12-2013, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 01:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 65,597
  29-11-2013, 11:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 05:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 37,900
  10-04-2013, 12:30 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 03:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 28,128
  09-04-2013, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 01:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 133,808
  31-07-2012, 12:05 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 11:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 37,946
  21-04-2011, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Koleksioni i rrobave tė banjos nga H&M !!

  Hapur nga labja, 20-03-2012 11:04 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,539
  21-03-2012, 12:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,742
  20-03-2012, 12:00 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Ushqimet per nje buzeqeshje me te bukur!

  Hapur nga erinda, 15-03-2012 03:42 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,531
  15-03-2012, 03:42 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Balsami i ri per buzet me shije te Birres..!

  Hapur nga erinda, 12-03-2012 02:18 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,195
  13-03-2012, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Wink 10 Menyra per te lidhur shallin

  Hapur nga ReniX, 13-03-2012 08:38 PM
  dita e veres, fashion, moda, pranvera, shalli, vajza
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,681
  13-03-2012, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Smile Parfumet, dhuratė pėr ditė tė shėnuara

  Hapur nga vaaldr1n, 10-03-2012 03:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,707
  10-03-2012, 03:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,649
  09-03-2012, 11:46 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Fustane Nuserie

  Hapur nga lovee, 28-02-2011 12:59 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 26,774
  09-03-2012, 01:51 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Ja se si te dukeni me terheqese!...

  Hapur nga erinda, 08-03-2012 08:46 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,038
  08-03-2012, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,324
  08-03-2012, 12:41 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Lėvizjet dhe gjestet

  Hapur nga labja, 04-07-2011 09:23 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,854
  07-03-2012, 10:22 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Femrat e plota mė tėrheqėse

  Hapur nga Erinaa, 09-06-2011 12:02 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,343
  07-03-2012, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Ēiftet shqiptare foto.

  Hapur nga olsii, 19-02-2012 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,320
  07-03-2012, 10:00 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,030
  03-03-2012, 06:11 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,409
  02-03-2012, 05:37 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Si vishesh ? (test)

  Hapur nga labja, 01-03-2011 08:11 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,433
  02-03-2012, 05:01 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Rregullat e bukurise qe nuk vlejne me!..

  Hapur nga erinda, 17-02-2012 10:35 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,791
  01-03-2012, 11:38 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Ne cilat pjese te trupit perdoret parfumi?

  Hapur nga labja, 28-02-2012 09:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,410
  28-02-2012, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,889
  28-02-2012, 12:27 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Zhduk floket e thinjura me maske me piper te zi

  Hapur nga labja, 26-02-2012 08:10 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,952
  26-02-2012, 10:38 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Karrota dhe kumbulla pėr tė qėnė mė tė bukur

  Hapur nga labja, 22-02-2012 12:40 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,696
  22-02-2012, 01:48 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Dėrgimi i sms-ve shkakton rrudha

  Hapur nga labja, 22-02-2012 12:38 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,633
  22-02-2012, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Tetė mite tė lėkurės nė dimėr

  Hapur nga labja, 22-02-2012 12:49 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  22-02-2012, 12:49 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,299
  20-02-2012, 12:31 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Tendencat sezonale te modes per meshkuj

  Hapur nga labja, 17-02-2012 11:24 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,757
  17-02-2012, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Ushtrime tė ngadalta pėr trup tė bukur

  Hapur nga labja, 16-02-2012 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,204
  16-02-2012, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,145
  15-02-2012, 09:44 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Per floke fantastik..perdorni vajin e ullirit!

  Hapur nga erinda, 05-02-2012 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,399
  14-02-2012, 07:57 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Maskė ushqyese pėr lėkure tė yndyrshme

  Hapur nga ulkina, 13-02-2012 08:35 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,709
  13-02-2012, 08:35 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Talking Beqare... por e lumtur

  Hapur nga dDiana, 20-12-2011 10:33 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,232
  11-02-2012, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.