Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 371

Forumi: Bukuri dhe Estetikė

Gjithcka qė ka tė bėjė me bukurinė e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėrsa i pėrket estetikės dhe shumė tė tjera.

 1. Smile Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare kishit veshur sot?

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:24 PM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 334,733
  01-08-2017, 04:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Hapur nga EMAUS, 16-08-2007 10:17 PM
  14 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 222,465
  14-01-2017, 01:22 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Maska per floket !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:24 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 56,032
  25-11-2014, 09:52 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Disa Keshilla Natyrale Per Kujdesin e Fytyres Suaj

  Hapur nga Kliton, 20-01-2009 09:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 27,294
  08-12-2013, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Djallėzore Temė e rėndėsishme Kryetemė: Koleksione per femra

  Hapur nga ulkina, 09-03-2012 12:58 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 122,339
  29-11-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele Flokėsh

  Hapur nga ReniX, 02-04-2008 04:40 PM
  modele flokesh
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 45,759
  09-04-2013, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Make up - Makiazhe pėr tė gjitha gustot

  Hapur nga EMAUS, 01-12-2009 02:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  beauty women, bukuri femėrore, buzė, efekt sysh, krehje, lyejmė sytė, make up, makiazhe, model flokėsh, mollėza, ngjyrat, rimel, vetulla
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 35,369
  09-04-2013, 06:20 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Thumbs up Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fustana Mbremjesh

  Hapur nga lovee, 26-02-2011 12:04 AM
  5 Faqe
  1 2 3 4 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 166,802
  30-07-2012, 11:05 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Hapur nga EMAUS, 02-09-2009 10:56 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 42,811
  21-04-2011, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,781
  01-08-2017, 04:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,932
  26-07-2017, 01:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,906
  25-04-2016, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Cool Ana e errėt e botės sė modės

  Hapur nga vaaldr1n, 17-04-2016 04:05 PM
  bota, femra, jeta, moda, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,269
  17-04-2016, 04:05 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Bug Veshjet e pranverės (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 01-04-2016 01:03 PM
  jeta, moda, njerez, pranvera, veshje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,391
  01-04-2016, 01:03 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Video Masazh Antirrudhe per fytyren ( Video )

  Hapur nga labja, 07-12-2015 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,800
  07-12-2015, 08:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,446
  22-03-2015, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Wink Pranverė pa taka?

  Hapur nga vaaldr1n, 11-03-2015 09:01 PM
  femra, moda, pranvera, stile, veshje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,200
  11-03-2015, 09:01 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Bug Oscar, veshjet mė tė shėmtuara

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2015 12:32 AM
  ēmime, dukje, femra, nata, oscar, veshje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,997
  25-02-2015, 12:32 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Wink Aziatiket mė tė bukura nė botė (FOTO)

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2015 07:31 PM
  azia, bukuria, femra, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,898
  15-02-2015, 07:31 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Wink VIP-at pa make up! (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 31-01-2015 05:55 PM
  bota, femra, make up, njerez, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,362
  31-01-2015, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Ndihme Mjekėr tė dendur - Me keshilloni ju lutem

  Hapur nga robertt, 15-09-2014 06:11 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,602
  01-10-2014, 09:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Wink Si te pergatisim vajra ne kushtet e shtepise !!

  Hapur nga labja, 10-11-2013 11:53 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 41,385
  22-09-2014, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Vetulla te trasha

  Hapur nga robertt, 10-09-2014 09:42 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,006
  22-09-2014, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Cila eshte aroma juaj e preferuar?

  Hapur nga EMAUS, 30-09-2008 02:39 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 31,315
  02-09-2014, 05:50 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Zemer Modele flokesh te thjeshta per vajza

  Hapur nga ReniX, 29-08-2014 10:04 PM
  modele flokesh, modele per vajza
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,617
  29-08-2014, 10:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,378
  24-03-2014, 01:21 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,716
  02-03-2014, 07:52 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Thumbs up Shiko dhe meso.....!!

  Hapur nga labja, 10-11-2013 12:09 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 17,205
  26-12-2013, 07:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 11,206
  14-12-2013, 09:05 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Talking Kacurrela me leter higjenike !!

  Hapur nga labja, 11-12-2013 08:49 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 25,380
  13-12-2013, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Hapat per te patur Vetulla te bukura....

  Hapur nga Auroraa, 12-04-2013 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,761
  08-12-2013, 10:39 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Thumbs up Canta per femra !!

  Hapur nga labja, 11-03-2012 06:44 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 29,510
  01-12-2013, 10:34 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Wink Pastrimi i fytyres....estetiste te vetes !!

  Hapur nga labja, 24-11-2013 01:20 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,688
  24-11-2013, 01:36 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Foto Fustane pėr Mbrėmje

  Hapur nga ReniX, 17-11-2013 07:38 PM
  foto fustane, fustane mbremjesh, fustane per mbremje, veshje, veshje per femra
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,074
  20-11-2013, 11:46 AM Shko tek postimi i fundit
 19. Talking Maska bukurie me fruta !!

  Hapur nga labja, 27-10-2012 10:10 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 14,016
  13-11-2013, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ēfare flokesh keni?

  Hapur nga Negativ, 03-01-2009 01:44 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 39,139
  04-11-2013, 09:14 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Recete Ēfare beni per te mbajtur trupin ne forme?

  Hapur nga ReniX, 21-10-2013 05:00 PM
  aktivitet fizik, bie nga pesha, dieta, humb kile, palester
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,894
  26-10-2013, 10:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,625
  20-10-2013, 10:11 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Djallėzore Pse femrat e kane te nevojshme Makeup-in

  Hapur nga ReniX, 20-10-2013 12:18 PM
  bukuri, fashion, make up, veshje femra
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,176
  20-10-2013, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.