Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 8 prej 8

Forumi: Ditari i meditimeve

Ditari juaj i mendimeve dhe meditimeve

 1. Unhappy ZOT....!

  Hapur nga labja, 02-11-2012 05:30 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 18,236
  28-11-2014, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
 2. ~>Ditar......<~

  Hapur nga Alb-Angel, 30-11-2007 12:38 AM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 14,002
  09-09-2013, 11:51 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Mendime Momenti

  Hapur nga Altin111, 24-02-2008 02:25 PM
  ditari im, letersi, letersia shqiptare, mendime, mendime momenti
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 17,222
  27-08-2013, 02:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Qyteti im

  Hapur nga kuklla, 07-11-2007 07:26 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 23,858
  28-04-2013, 10:16 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Gjyshja ime !

  Hapur nga labja, 27-06-2011 09:07 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 14,270
  27-06-2011, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Bill klinton - jeta ime

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 08:56 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,674
  16-08-2009, 08:57 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Fjale per motren dhe vellain, vitet e vegjelise

  Hapur nga kuklla, 06-11-2007 04:16 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 31,662
  11-06-2009, 08:23 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Perballe vetvetes

  Hapur nga kuklla, 15-02-2008 12:19 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,227
  11-06-2009, 08:11 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.