Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 7 prej 7

Forumi: Historia Boterore

Historin e shteteve nga mbare bota dhe Shqiperia ne mesin e tyre

  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,730
  05-12-2015, 11:56 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Piktura nga piktoret me te famshem ne bote

  Hapur nga kuklla, 08-04-2008 11:59 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 60,840
  19-02-2013, 09:31 PM Shko tek postimi i fundit
 2. perandoria otomane

  Hapur nga kuklla, 28-10-2008 06:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,438
  28-10-2008, 06:32 PM Shko tek postimi i fundit
 3. njohuri mbi perandorine Romake

  Hapur nga kuklla, 19-09-2008 03:55 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,393
  19-09-2008, 05:06 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,717
  14-03-2008, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 4. vitet e fundit te Karl Marks

  Hapur nga kuklla, 14-03-2008 06:27 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,290
  14-03-2008, 06:27 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Kryeministrat e Greqisė me origjinė shqiptare

  Hapur nga kuklla, 11-03-2008 11:41 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,025
  11-03-2008, 11:41 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.