Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 37

Forumi: Sporti Shqiptar

Sporti Shqiptar ndeshjet e ndryshme dhe aktivitet e tjera sportive

 1. Post Haxhi Krasniqi, tani kampion evrope

  Hapur nga gjendar, 22-10-2011 12:24 PM
  haxhi krasniqi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 217,448
  23-10-2011, 10:53 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Sherr nė ndeshjen Flamurtari-Skėnderbeu

  Hapur nga labja, 17-05-2011 08:01 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,449
  18-05-2011, 10:43 AM Shko tek postimi i fundit
 3. FK SKENDERBEU matematikisht Kampion

  Hapur nga argent, 05-05-2011 08:02 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,595
  06-05-2011, 09:47 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Post Superliga, Skėndėrbeu merr kreun

  Hapur nga argent, 16-04-2011 01:52 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,567
  21-04-2011, 10:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,556
  06-03-2011, 08:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,863
  05-12-2010, 10:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,315
  04-02-2010, 08:53 PM Shko tek postimi i fundit
 5. kombetarja kuq e zi miqesore me 3 mars

  Hapur nga paolo maldini, 16-01-2010 02:44 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,668
  17-01-2010, 01:49 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Kikboks: Tahir Menxhiqi kampion i botės

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 08:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,189
  16-08-2009, 08:46 PM Shko tek postimi i fundit
 7. FIFA: Shqiperia, surpriza e miqesoreve

  Hapur nga Kliton, 15-08-2009 10:41 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,237
  15-08-2009, 01:52 PM Shko tek postimi i fundit
 8. FSHF krijon kombetaren U15

  Hapur nga Kliton, 22-07-2009 04:40 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,845
  22-07-2009, 05:58 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Flamurtari, ambasada nuk pajis me viza stafin

  Hapur nga Kliton, 21-07-2009 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,216
  21-07-2009, 04:54 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Superliga, 2 milione euro ne 4 vjet

  Hapur nga Kliton, 14-07-2009 04:18 PM
  futbooll, kontrata, reklama, superliga
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,138
  14-07-2009, 07:23 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Enver Idrizi karatisti Shqiptar

  Hapur nga eugjeni, 24-06-2009 07:55 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,812
  24-06-2009, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Ervis Tabaku, medalje argjendi ne dygaresh

  Hapur nga Kliton, 20-06-2009 04:22 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,245
  21-06-2009, 12:12 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,899
  17-06-2009, 05:53 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Shqiperia pezullohet pa afat nga FIFA dhe UEFA.

  Hapur nga eugjeni, 14-06-2009 06:39 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,656
  14-06-2009, 04:18 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Partizani, dashuria per fanelen e kuqe

  Hapur nga Kliton, 20-02-2009 10:48 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,956
  09-06-2009, 03:27 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Milan ne Tirane, perballe kombetares ne 12 maj

  Hapur nga Kliton, 28-04-2009 09:43 AM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,149
  14-05-2009, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,591
  07-05-2009, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Kombetarja, jep doreheqjen Arie Haan

  Hapur nga Kliton, 15-04-2009 07:33 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,551
  24-04-2009, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit
 17. FIFA shtyn ndėshkimin pėr Shqipėrinė

  Hapur nga Kliton, 10-04-2009 01:06 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,042
  10-04-2009, 01:06 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Erkand Qerimaj, kampion Evrope ne shtytje

  Hapur nga Kliton, 09-04-2009 09:49 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,676
  09-04-2009, 09:49 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,062
  20-03-2009, 12:48 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Skandali, FSHN pėrjashton Rovena Markun

  Hapur nga Kliton, 20-03-2009 10:16 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,632
  20-03-2009, 12:18 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Ela Tase, ylli shqiptar i volejbollit

  Hapur nga kuklla, 07-04-2008 08:16 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,417
  08-03-2009, 02:27 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,459
  07-03-2009, 11:31 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,576
  03-03-2009, 02:22 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,572
  01-03-2009, 11:00 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,009
  19-02-2009, 05:16 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.