Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Temat nga 1 deri nė 30 prej 70

Forumi: Vogėlushėt Shqiptarė

Ky forum ėshtė pėr fėmijėt shqiptarė. Kėtu mund tė postoni pėrralla, gjėegjėza, foto, kėngė dhe tregime pėr ta nė gjuhėn shqipe.

 1. Wink Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fabula dhe Perralla per Femije te vegjel

  Hapur nga ReniX, 29-08-2014 11:28 PM
  fabula, femije, perralla
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 99,735
  29-08-2014, 11:32 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Vjershat per vitin e ri

  Hapur nga kuklla, 02-01-2009 11:17 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 188,340
  19-12-2013, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 1396 Piktura dhe Foto per ti ngjyrosur femijet tuaj

  Hapur nga EMAUS, 31-03-2009 10:57 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 89,246
  16-11-2012, 12:08 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Perralla te ndryshme per te medhenj e te vegjel

  Hapur nga EMAUS, 27-09-2007 12:29 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 144,545
  24-11-2009, 07:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Poezi dhe kenge per femije

  Hapur nga Nerti, 17-10-2008 07:45 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 69,473
  08-10-2009, 04:26 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230,429
  19-03-2016, 12:32 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Bota Fėmijėt dhe rreziku nga interneti!

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 12:51 PM
  femijet, interneti, keshilla, rreziku, web
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,781
  18-01-2016, 12:51 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Ide 17 emra tė ndaluar pėr fėmijė

  Hapur nga vaaldr1n, 02-12-2014 02:44 AM
  bota, emra, femije, jeta, njerez
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,275
  02-12-2014, 02:44 AM Shko tek postimi i fundit
 3. 10 Libra Shqip per femije

  Hapur nga carolina, 23-10-2007 07:19 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 34,721
  23-11-2014, 02:34 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Kenge per ditelindje

  Hapur nga MIRLIND, 04-12-2013 11:39 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,209
  04-12-2013, 02:16 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,911
  10-10-2013, 10:36 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Si ta drejtoni drejt kultures femijen tuaj

  Hapur nga Erinaa, 19-09-2013 08:38 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,489
  19-09-2013, 11:03 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Ide Qumėshti i lopės shkakton aneminė tek bebet

  Hapur nga vaaldr1n, 08-04-2013 07:02 PM
  bebet, lopa, qumesht, shendeti
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,760
  30-06-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Gjėegjeza

  Hapur nga EMAUS, 25-11-2008 11:32 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 94,808
  28-03-2013, 07:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,450
  13-03-2013, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Abetare - Alfabeti shqip

  Hapur nga ReniX, 11-03-2013 05:58 PM
  abetare, femije, meso shqip, shqip, shqiperi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,428
  11-03-2013, 05:58 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Ja si do jete Abetarja e femijeve tane!

  Hapur nga ReniX, 12-07-2008 12:18 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,900
  04-02-2013, 03:34 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Letra e nje femije per prinderit e tij!

  Hapur nga EMAUS, 25-09-2007 08:49 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,725
  03-02-2013, 09:11 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Emer Djali

  Hapur nga aurel, 24-09-2010 11:13 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 20,775
  13-01-2013, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile 25 fjalėt qė duhet t’i dijė njė 2-vjeēar

  Hapur nga vaaldr1n, 20-02-2012 06:58 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,331
  31-12-2012, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Mendime Ja na erdhi Vitin e Ri - Vjersha

  Hapur nga ReniX, 08-12-2012 04:59 PM
  poezi viti ri, viti ri, vjersha, vjersha femije, vjersha per vitin e ri
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 39,934
  24-12-2012, 12:17 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Femijet Jetim

  Hapur nga narkoza, 27-09-2012 02:53 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 18,544
  10-12-2012, 10:05 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Ide Si ta nxisni zhvillimin e trurit tė fėmijės?

  Hapur nga vaaldr1n, 17-09-2012 10:34 PM
  femijet, keshilla, nxitje, trurit, zhvillim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,156
  23-09-2012, 08:42 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Foto Dhoma Gjumesh per Femije

  Hapur nga ReniX, 14-03-2012 02:27 PM
  arredim, dhoma gjumi, femije, vogelushe
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 15,941
  11-09-2012, 07:17 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Ide Moda per femije: Dita e pare e shkolles

  Hapur nga vaaldr1n, 28-08-2012 09:13 PM
  femije, koleksione, moda, shkolla
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 18,091
  09-09-2012, 10:14 PM Shko tek postimi i fundit
 18. A ndikon muzika ne edukimin e femijeve?

  Hapur nga EMAUS, 25-09-2007 08:54 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,868
  18-08-2012, 10:01 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Video Muzike per Femijet - Gezuar 1 Qeshorin

  Hapur nga ReniX, 01-06-2012 08:43 AM
  1 qeshori, femije, festa femijeve, muzike, video per femijet
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,524
  01-06-2012, 06:05 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Foshnjet dėmtohen nga tė qarat

  Hapur nga Arjol, 26-05-2012 11:58 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,813
  30-05-2012, 02:12 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,843
  22-04-2012, 11:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,629
  09-03-2012, 02:41 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Femijet qe vertet ju i keni te tuaj por vertet

  Hapur nga aliu, 05-02-2012 04:12 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,202
  19-02-2012, 02:49 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Smile Fėmijėt kuptojnė fjalėt qė 6-muajsh

  Hapur nga vaaldr1n, 16-02-2012 05:09 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,590
  16-02-2012, 09:11 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Talking Kur ke femije ne shtepi - Rremujat qe shkaktojne!

  Hapur nga ReniX, 01-06-2010 04:58 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  femije, foto humor, oraganizim, rremuje, shtepi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 33,358
  19-01-2012, 07:51 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Pinguin 10 rregulla per ti vene femijet ne gjume

  Hapur nga labja, 19-09-2011 08:27 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,367
  27-10-2011, 01:34 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Gjeniu 15 vjeēar regjistrohet nė Cambridge

  Hapur nga ardona, 27-09-2010 05:19 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,331
  15-06-2011, 06:06 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.