Receta Gatimi

Mesazh nga Forumi

Nuk jeni identifikuar nė forum ose nuk jeni tė autorizuar tė vizitoni kėtė faqe. Kjo mund tė jetė pėr shkak tė njė prej shumė arsyeve:

  1. Nuk jeni identifikuar nė forum. Shkruani tė dhėnat tek kutitė bosh tė kėsaj faqeje dhe provojeni pėrsėri.
  2. Nuk jeni i autorizuar qė tė vizitoni kėtė faqe. Mbase po pėrpiqeni tė ndryshoni postimin e njė anėtari tjetėr, apo tė vizitoni njė faqe administrative qė vetėm administratorėt mund ta vizitojnė.
  3. Nėse ju po mundoheni tė postoni nė forum, Administratori mund tė ketė bllokuar llogarinė tuaj ose mund tė jetė duke pritur aktivizimin nga ana juaj.

Identifikohuni ose Regjistrohuni Falas pėrpara se tė vazhdoni kėtė veprim!

Identifikohu