Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: dasma

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210,820
  Postimi i Fundit: 26-08-2017 03:33 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,058
  Postimi i Fundit: 08-12-2015 08:03 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 1. Tradita kosovare, dasmė pa flamur nuk bėhet

  Hapur nga vaaldr1n, 29-11-2014 01:14 AM
  dasma, flamuri, kuqezi, shqiptar, tradita, zakone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,352
  Postimi i Fundit: 29-11-2014 01:14 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Dasma e Aurela Gaēe

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 01:12 PM
  argetim, aurela gace, dasma, festa, muzike, shqip, vip
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 13,077
  Postimi i Fundit: 24-09-2013 10:43 PM
  nga Auroraa  Shko tek postimi i fundit
 3. Si mendoni per martesat me shkuesi/mbleseri?

  Hapur nga Nerti, 06-03-2009 02:16 PM
  2 Faqe
  1 2
  dasma, martesa, muzik popullore, muzike shqip, muzike tradicionale, vajza
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 17,537
  Postimi i Fundit: 13-06-2013 10:22 PM
  nga ema love  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 4. Fejohet vajza e Presidentit te Shqiperise

  Hapur nga ReniX, 15-02-2011 11:41 AM
  dasma, fejes, festa, love, president, shqip, shqiperi, thashetheme, vip
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,956
  Postimi i Fundit: 15-02-2011 04:57 PM
  nga labja  Shko tek postimi i fundit
 5. Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!

  Hapur nga ReniX, 27-05-2009 04:33 PM
  dashuri, dasma, festa, martesa, muzike, tradheti, video
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,736
  Postimi i Fundit: 29-07-2010 09:04 PM
  nga Erinaa  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7