Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: shkarko programe

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Shkarko Falas Microsoft Office 2013 - Versioni Ri

  Hapur nga ReniX, 17-07-2012 02:32 PM
  download office free, free office, free serial, freeware, microsoft office, office 2013, office serial, shkarko office, shkarko programe
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,972
  Postimi i Fundit: 12-10-2014 10:29 AM
  nga alfa1993  Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per telefonat Android

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:27 PM
  android, apple, google, iphone, programe falas, programe per android, programe per telefona, shkarko programe
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,631
  Postimi i Fundit: 11-02-2013 01:21 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 3. Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh

  Hapur nga ReniX, 25-04-2012 01:47 PM
  guida shqip, photo editor, photoshop, programe falas, programe windows, shkarko programe, software falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,767
  Postimi i Fundit: 25-04-2012 01:47 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,177
  Postimi i Fundit: 18-02-2012 10:30 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 4. Firefox 4 - Veshje e re! (new design)

  Hapur nga ReniX, 15-03-2010 11:34 PM
  firefox mozilla, firefox shqip, free apps, programe shqip, shkarko programe, shqip
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,839
  Postimi i Fundit: 23-10-2010 08:35 PM
  nga pirat  Shko tek postimi i fundit
 5. Dock i Mac OSX tani dhe per Windows

  Hapur nga ReniX, 14-03-2010 03:23 PM
  mac os, programe falas, shkarko programe, windows dock, windows falas, windows mac
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,869
  Postimi i Fundit: 14-03-2010 08:45 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6