Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: laptop

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.02 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,869
  Postimi i Fundit: 02-05-2017 09:06 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,600
  Postimi i Fundit: 25-02-2017 12:32 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,105
  Postimi i Fundit: 25-05-2016 12:19 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,775
  Postimi i Fundit: 22-04-2016 12:29 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,476
  Postimi i Fundit: 20-04-2016 02:10 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Asus E403SA VivoBook kushton 399 dollarė

  Hapur nga vaaldr1n, 19-03-2016 12:20 AM
  asus, laptop, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,207
  Postimi i Fundit: 19-03-2016 12:20 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,587
  Postimi i Fundit: 24-11-2015 01:53 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,015
  Postimi i Fundit: 09-03-2015 09:33 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,492
  Postimi i Fundit: 16-02-2015 09:04 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,539
  Postimi i Fundit: 29-07-2014 05:58 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,292
  Postimi i Fundit: 03-06-2013 05:33 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,112
  Postimi i Fundit: 25-02-2013 11:42 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Edhe HP do tė sjellė Chromebook

  Hapur nga vaaldr1n, 11-02-2013 12:00 AM
  chromebook, hewlet packard, laptop, teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,033
  Postimi i Fundit: 11-02-2013 12:00 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,022
  Postimi i Fundit: 03-01-2013 05:49 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 3. Microsoft: Maus dhe Tastiere e re per Windows 8

  Hapur nga vaaldr1n, 31-07-2012 11:54 PM
  laptop, maus, microsoft, tablet, tastiere, windows, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,025
  Postimi i Fundit: 31-07-2012 11:54 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 4. MSI prezanton Laptop te ri "CR41"

  Hapur nga vaaldr1n, 28-07-2012 07:07 PM
  cr41, kompjuter, laptop, msi, windows 7
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,071
  Postimi i Fundit: 28-07-2012 07:07 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 5. MSI GT60 dhe GT70 Laptop per gaming

  Hapur nga vaaldr1n, 25-07-2012 03:54 AM
  cpu, gaming, grafika, gt60, gt70, ivy bridge, laptop, msi, nvidia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,853
  Postimi i Fundit: 25-07-2012 03:54 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 6. Dell Precision M4700 dhe M6700

  Hapur nga vaaldr1n, 24-07-2012 05:41 PM
  bizness, dell, ivy bridge, laptop
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,818
  Postimi i Fundit: 24-07-2012 05:41 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,399
  Postimi i Fundit: 12-06-2012 06:25 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Apple Mac OSx

 7. Dell Vostro me Ivy Bridge dhe 4G LTE

  Hapur nga vaaldr1n, 12-06-2012 04:08 PM
  biznes, dell, laptop
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,962
  Postimi i Fundit: 12-06-2012 04:08 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 8. 15 Keshilla per te permiresuar baterine e laptopit

  Hapur nga ReniX, 16-02-2011 05:09 PM
  bateria, bateria kompjuterit, computer, desktop, laptop, notebook, sony, standby, vaio
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,703
  Postimi i Fundit: 01-06-2012 12:04 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 9. iPad sipas Samsung me ekran 7" dhe Android 2.2

  Hapur nga ReniX, 27-08-2010 07:05 PM
  apple, hi-tech, ipad, laptop, notebook, samsung
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,891
  Postimi i Fundit: 27-08-2010 10:31 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 22 prej 22