Receta Gatimi

Disa nga punimet e mia ne Photoshop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Foto Disa nga punimet e mia ne Photoshop

  Shakira.jpg

  by me 1.jpg

  sr logo.jpg
  Kjo eshte nje logo te cilen e kam krijuar per nje shokun tim i cili ka hapur studion e tij per krijimin dhe regjistrimin e kengeve.

  Mazda Rx-7.jpg

  by me.jpg

  Untitled-4.jpg
  Ky eshte pseudonimi nje shokut tim i cili eshte kengetar. Kete shkrim e kam krijuar teresisht une.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Shum te bukura po me pelqen punimet e tua , nuk po te gjej dot nje gabim

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shum te bukura po me pelqen punimet e tua , nuk po te gjej dot nje gabim
  haha...faleminderit Majdi...ja kam marre doren mire keto kohet e fundit photoshop-it, prandaj mundohem ti bej sa me "perfekte"...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Eshte veshtir ti besh keto? shum bukur duke... bash me pelqen te bej edhe un nje punim till komplimente per punimet..

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Eshte veshtir ti besh keto? shum bukur duke... bash me pelqen te bej edhe un nje punim till komplimente per punimet..
  Faleminderit Erinaa. Nuk ka te beje veshtiresia per ti bere keto, mjafton te te pelqeje dhe te kesh deshire, me pak pune mund tia arrish dhe ti...

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Bravo smocking, ajo makina e dale nga frame dhe shakira me pelqejne

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqyen shummm
  ishin me te vertet te bukura

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Dona te verteta jan

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kjo goca sme doli tamam sic e doja une po dhe keshtu besoj se i afrohet shume origjinalitetit...
 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ate siper e kam ber dhe un me ate gocen

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  E ke akoma? Ta shihja njeher...Te shoh a i jam afruar ndopak apo jo.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  KAm shum dhe nuk e mbaj mend nese e kap apo jo por do kerkoj njeher nga tutorial e kam par si ti

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Po normale, te na rrojne tutorialet qe na mesojne gjera te reja...

  Ndersa ate tjetren se kam pare ne asnje tutorial, e kam bere nga krijimtaria ime, me ato gjera qe di...

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ate me shakiren meduket se e kam par ne nje tuto , normale por un nuk preferoj te shikoj neper tutoriale , kam qejf ti bej vet

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Jo as ajo me Shakiren nuk eshte ne tutorial, por me erdhi ideja e saj duke pare nje tutorial tjeter...

 16. #16
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Me lodhi po me ne fund ia dola...... Sapo e mbarova kete punimin dhe rezultati eshte ky:  Si prove qe e kam dizenjuar une kam file ne psd......Nqs e doni, me thoni...

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shume bukur e paske nxjerre, mjaft origjinal dhe me detaje

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  punimet shum t`mira, veq suksese... sidomos ajo makina e daLur nga Frame shum m`peLqej, edhe ky i fundit me ide edhe detaje t`mira

  Suksese ...!

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kur ska njeriu ca me be, duhet kalu ne ndonje menyre koha......

  Firma qe sapo krijova. Hera e pare qe krijoj nje imazh ne format GIF...


 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  E bukur Smocking ja dhe 2 nga un kan 1 vit qe jan ber po nejse mua me pelqejn akoma
  1


  2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Photoshop - Disa teknika per fotot HDR
  Nga ReniX nė forum Mesime Design/Photoshop
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2015, 08:00 PM
 2. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 05:02 PM
 3. Punimet e mia ne Photoshop CS
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-01-2010, 10:35 AM
 4. Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 04:07 PM
 5. Fillon punimet konferenca e lirisė sė softuerit
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-08-2009, 05:11 PM