Receta Gatimi

Falendero dike. Faleminderit...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 37
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Falendero dike. Faleminderit...

  Faleminderit EMANUS qe me bere te njoh kete forum.

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Une falenderoj Laken qe me ka bere te njoh kete forum

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  un falenderoj altini qe me beri te njoheh kete forum , falenderoj renix per idene e tij per te krijuar nje forum te tille,
  dhe njekohesisht falenderoj te gjith anataret per pjesmarrje ne kete forum dhe na beni te kalojme caste vertet te kendshme

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Nuk di ke te falenderoj me pare......................

  Falenderoj Zotin pėr ju tė gjithe, se jeni shume tė mirė, ju falenderoj pėr shoqėrinė qė kemi megjithėse nuk njihemi.

  Falenderoj Renin qė ka bėrė shumė gjėra pėr kėtė forum

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Falenderoj stafin dhe grupin qe kane krijuar nje atmosfere te kendshme ketu!!

  Jeni shume te mire!!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Une i falenderoj te gjithe se me ter mend qe jeni te papam!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Une falenderoj te gjithe ate qe hyn ne kete faqe

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Une falenderoj adhuruesit e mi (all my fans) !!!!


 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Dmth edhe mua!!!

  Ciao yllo!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"11206
  Dmth edhe mua!!!

  Ciao yllo!
  Ti je 1 nga i pari tek lista!!!!

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Flm Insomnia!

  Falenderoj te gjithe qe keni nja dy dite qe vetem fleni gjume!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  falenderoj Renin qe beri te mundur futjen time perseri ne forum thanks bro

 13. #13
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Faleminderoj Dakun qe na ka sjelle gjith kete vuajtje

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Faleminderit "Alien" per Librin qe me bleve... shume flm

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Falenderoj Renin, se eshte gjithmon i gatshem, per te dhene ndihme!

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  Falenderoj Renin qe ka bere kaq shume per kete forum.

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: felendero dike. Faleminderit..........

  flm juve qe vizitoni kete faqe


 18. #18
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  falenderoj gjith anetaret e forumit per shoqerin dhe te rejat qe na sjellin

 19. #19
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Iu falenderoj te gjitheve per shoqerine tuaj ne kete forum te mrekullushem.............................. jeni cuna dhe goca 1-sha

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe un i falenderoj te gjithe........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te harrosh dike...
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-10-2014, 03:23 PM
 2. Si tė ndihmosh dikė me epilepsi !!
  Nga labja nė forum Programe Mjekėsore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 01-02-2014, 02:50 PM
 3. Di tė bėsh pėr vete dikė
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:02 AM
 4. Faleminderit!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 04:35 PM
 5. Faleminderit Stafit
  Nga mimoza gjonaj nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 04:14 PM