Receta Gatimi

Foto cilesore e Grupit Polifonik Lab


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ndihme Foto cilesore e Grupit Polifonik Lab

  Pershendetje!

  A mund te me ndihmoje ndonjeri me ndonje foto cilesore dhe me permasa normale te Grupit Polifonik Lab, mundesisht ne formatin PNG, por edhe ne JPG s'prish pune!

  Thanks in advance

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  SHiko njher ne google se keto grupet e famshme eshte cik veshtri ti gjesh
  Kodi HTML:
  http://www.google.com/images?hl=en&source=imghp&biw=1280&bih=665&q=Grupit+Polifonik+Lab&btnG=Search+Images&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  per cilin grup ineresohesh?
  Ka shume grupe laberia...............

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  per cilin grup ineresohesh?
  Ka shume grupe laberia...............
  une ne fakt jam nga veriu dhe snjoh asnje, por me duhet nje foto e nje grupi cfaredo, sepse me duhet per nje konkurs...

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  SHiko njher ne google se keto grupet e famshme eshte cik veshtri ti gjesh
  Kodi HTML:
  http://www.google.com/images?hl=en&source=imghp&biw=1280&bih=665&q=Grupit+Polifonik+Lab&btnG=Search+Images&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
  i pashe keto, por nk rezultonte asnjera e sakte. gjithsesi faleminderit

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mos te interesojne veshje!

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jo, me duhet foto me veshjet karakteristike...

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  rrofsh!!!

  me ke ndihmuar pamase

  ta shperblefsha ne te tilla raste xD

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  je e mirepritur!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Hajde nga nje llokume tani

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kush do na qerase? xD

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  KJo siper meduket pyete njher

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sarah92
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Milky Way
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  lol Abonenti i kerkuar gjendet perkohesisht jashte sherbimit

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  LOL KAq shpejt ike me pushime kur vjen puna tek qerasja te ter terhiqen haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Comodo Internet Security 2013 mbrojtje cilėsore falas
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-01-2013, 11:41 PM
 2. Laura non ce (Versioni Polifonik Shqiptar)
  Nga argent nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2011, 08:57 AM
 3. Dobėsohu nė bazė tė grupit tė gjakut
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 01:22 PM
 4. Dieta e grupit tė gjakut 0
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 11:30 PM
 5. Bėjeni botėn tuaj 3D me produkte cilėsore tė Panasonic
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2010, 09:56 AM