Angelina Jolie mezi pret t’ua tregojė fėmijėve filmin “Mr & Mrs Smith’, pasi kjo do t’u japė atyre rastin tė shohin se si ajo u takua pėr herė tė parė me babain e tyre, Brad Pitt.
Bukuroshja 35 vjeēare, e cila u takua me partnerin aktual Brad Pitt nė xhirimet e filmit aksion tė vitit 2005 “Mr & Mrs Smith” pėrderisa ai ishte i martuar me Jennifer Aniston, ka pranuar se ajo dėshiron qė tė gjashtė fėmijėt e saj ta shohin fimlin, pasi aty do tė shohin kohėn kur prindėrit e tyre janė takuar pėr herė tė parė.

“Mendoj se ky do tė jetė njė film mjaft qesharak pėr fėmijėt. Pėr arsye se ėshtė nėna dhe babai i tyre nė tė. Natyrisht se ishte film mjaft argėtues. Mė pėlqeu skenari sepse ka tė bėjė me lidhjet dhe pyetjet qė dalin nga lidhjet e dashurisė. Dhe mė pėlqeu karakteri im. Kishte gjėra qė ajo pati pėr t’i thėnė, besim dhe sinqeritet. Unė nuk i besoj aq lehtė vetes”, deklaroi Jolie.