Receta Gatimi

Telefonata Falas me Google Voice


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Telefonata Falas me Google Voice

  Google ka bere te mundur leshimin e Google Voice per te bere telefonata Falas ne USA dhe Canada!


  Me kete hap Google i jep sfide kompanise se Skype. Google voice mund ta perdorin te gjithe ata qe kane nje llogari ne Gmail dhe duke instaluar nje plug-in te vogel ne shfletuesin e tyre.

  Ju mund te telefononi dhe ne Shqiperi me nje tarife fare te ulet $ 0.12 gjithashtu konsultoni dhe faqen e tarifave.

  Nuk e di ne eshte per telefonat fiks apo per ata celular por tarifa me duket teper e ulet dhe Google Voice eshte teper praktik.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Shum mir e paska bo ket sen GoogLe, per qe e ka Sfidu Skype, sma mer menja.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Telefonata Falas nga Viber
  Nga Elti Vlore nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:40 PM
 2. Program per Telefonata falas?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 10:35 PM
 3. Telefonata falas
  Nga Xhaxha nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 07:09 PM
 4. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM
 5. Google Voice me telefonata falas dhe nis sfida e Skype
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 09:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė