Receta Gatimi

Gjithcka mbi IPAD ...!?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e DON1980
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gjithcka mbi IPAD ...!?

  Kush din me shume ne lidhje me funksionet e ipad, dua ti kerkoj qe te postoj, sepse kam nje te till dhe nuk di shume se si funksionon.

  Faleminderit!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Funskione ne lidhje me ēfare. iPad ka nje sere vetish ose me sakt programe. Mund te lidhesh me Wi-Fi, apo 3G per te vizituar faqe ne internet dhe per te shkarkuar programe te tjera nga Apple Store. Mund te lexoni libra elektronik iBook, mund te shikoni video nga Youtube. Mund te shfletoni harta mund te shkruani me iWorks.

  Per me shume vizitoni faqen e Apple mbi iPad

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e DON1980
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mire, me intereson kjo e fundit Iworks si mund te shkruaj?? Me kalim te kohes sigurisht mund te pyes edhe gjera te tjera, faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A provoni gjithcka qe ju ofron casti...
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 11:24 AM
 2. Pierre Cardin do tė shesė gjithēka
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 02:16 PM
 3. Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 10:12 AM
 4. Gjithcka ne 3D
  Nga MAJDI nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 06:54 PM
 5. Gjithcka ne shqip
  Nga LONA1981 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:57 PM