Nė panairin e sivjemė tė milionerėve rusė, krahas gjėrave tė shumta luksoze, yll i pashpallur i panairit ėshtė tenxherja e dekoruar me 270 diamante, e cila kushton 150.000 euro.
Prej katėr tenxhereve tė tilla, madje tri pėrfunduan nė Itali.
Edhe sivjet milionerėt rusė treguan se ēfarė mund t’i lejosh vetes kur je i pasur, ndaj blenin automobila tė punuar me dorė, stoli unikate tė diamantit dhe gjėra tjera tė ēmueshme.
Nė panairin ėshtė eksponuar edhe njė automobil “ben-erou” i cili kushton gjysmė milionė euro dhe nė botė ka vetėm 50 tė tillė.
Ekstremisht i shtrenjtė ėshtė edhe koleksioni i kozmetikės gjermane, i paluar nė njė kavanoz tė mbėshtjellur me 5.000 kristalė svarovi, ndėrsa njė paketim kushton rreth 4.000 euro.