Receta Gatimi

Te Bemat e nje Prezantuesi te i Famshem ne USA !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Te Bemat e nje Prezantuesi te i Famshem ne USA !


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ky qenka dede fare!!!

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kam qeshur shumee ReniX me kete njeri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantuesi fle nė edicionin e lajmeve !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-03-2012, 10:40 PM
 2. U zgjua nga gjumi dhe u bė i famshėm!
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 04:21 PM
 3. 50 shqiptarėt mė tė famshėm nė botė
  Nga argjiro nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 02-02-2011, 01:03 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 01:45 AM
 5. 4 Hakerat Me te Famshem ne Bot
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 09:03 AM

Etiketat pėr kėtė Temė