Receta Gatimi

Program qe ju meson te shkruani shpejt ne Kompjuter!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up Program qe ju meson te shkruani shpejt ne Kompjuter!

  Shumica e personave qe kam takuar perdorin vetem 4 gishta (mesatarja dhe duke perjashtuar policat) per te shkruajtur ne kompjuter. Dhe pse te gjithe mund te shkruajme me te 10-te gishtat njeheresh qe i bie te shkruash sa me shpejt.

  Ketu po ju rendis disa faqe qe ju mesojne si te mbani duar para kompjuterit dhe te beni praktik.
  1 - Balloon Game


  2 - Type Down  3 - Type Racer

  E para eshte e preferuara ime! Mesim te kendshem!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Shume te bukura,dhe mua e para me pelqeu...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Interesante eshte dhe e treta qe ben gara me te tjere kush shkruan me shpejt!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aston Martin “mėson” japonisht
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 11:10 AM
 2. Me nevojitet nje Program matematike per ta shkarkuar ne kompjuter
  Nga esos nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 09:38 PM
 3. Mėson pas 5 vitesh…ėshtė djalė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 06:44 PM
 4. Shkruani me zė!!
  Nga Erdi nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 09:47 PM
 5. Te instalojme nje program pa lene gjurme ne kompjuter
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2009, 01:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė