Receta Gatimi

Pak info per Peris Hilton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
  1. #1
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24

    Pak info per Peris Hilton

    Pak e ēmendur, me sjelljen e ēuditshme, sex appealin qė e karakterizon duket se do tė vazhdojė tė jetė pėrjetė problematikja e pandreqshme. Ėshtė Paris Hilton. Vajza e cila ėshtė njohur nė gjithė botėn pėr pasurinė qė ka, trashėgimtarja e hoteleve Hilton. Vetėm pak ditė mė parė ka dalė nga burgu, pas njė qėndrimi 23 ditėsh, duke thėnė se i ka vlejtur pėrvoja. Nė njė intervistė pėr ‘People’ ajo rrėfehet pėr jetėn e saj, keqkuptimet e shumė tė tjerėve dhe ēdo tė thotė tė jesh njė miliardere si ajo
    “Falė Zotit jam e lirė”. Kanė qenė kėto fjalėt e rebeles Paris Hilton e cila duke qeshur, pa e vrarė shumė mendjen ka dalė nga burgu vetėm pak ditė mė parė, nėn akuzėn e pėrdorimit dhe kapjes me marihuanė. Nė njė intervistė ekskluzive pėr ‘People’, 26 vjeēarja Hilton, ka shprehur se si ėshtė tė kalosh 23 ditė brenda nė burg. Pėrfshirė kėtu edhe shpjegimet qė ka dhėnė nė lidhje me problemet mjekėsore me tė cilat ėshtė ndeshur. Por ajo qė kuptohet ėshtė se miliarderja duket se kėsaj radhe i ka vlejtur eksperienca duke thėnė se ka mėsuar prej saj.
    “Jam ndjerė vėrtet shumė keq. Mė duket sikur pėrjetova njė gjendje histerizmi nga e cila nuk shpėtoja dot. Kam kaluar shumė netė pa gjumė. Por shoqet e mia ishin suportuese, tė mira dhe mund tė them se mė kanė qėndruar pranė. Folėm pėr shumė gjėra mes nesh.”
    Mega stari Paris Hilton, ėshtė njė nga personazhet mė tė njohur sė fundmi nė botėn e vipave. Ajo tashmė ka arritur tė tregojė se ka talent nė muzikė, aktrim dhe tė jetė e njohur si Paris, pėrveēse si supermiliarderja Hilton. 26 vjeēarja ėshtė e njohur nė tė gjithė botėn jo vetėm pėr faktin se ėshtė trashėgimtarja e hoteleve Hilton nė Amerikė, por pėr sjelljen e ēuditshme dhe qėndrimet groteske, sex-appealin, dhe pakompleksitetin qė e karakterizon. Fama e saj e ka ēuar drejt ēdo aventure tė mundshme, qė nga realiteti televiziv deri nė lanēimin e parfumit tė saj personal, apo tė botuarit e njė libri se si ėshtė tė jesh njė trashėgimtare.

  2. #2
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Intervista

    Nė pėrgjithėsi njerėzit nuk e pėlqejnė sjelljen tėnde. Pse?
    E kanė gabim. Nė thelb jam njė person i mirė. Nė fakt kanė folur shumė pėr mua por nė tė vėrtetė nuk mė njohin. Jam vėrtet e dhimbsur dhe kam njė zemėr tė madhe. Jam e sinqertė. Jam e sigurt qė njė ditė njerėzit do tė ndryshojnė mendim pėr mua.
    Si u ndjetė pasi latė burgun?
    Njė nga gjėrat qė mė ka lumturuar mė shumė pas daljes time nga burgu ishte pėrqafimi qė i dhashė nėnės sime. Ishte njė ndjesi kaq e bukur pėr mua. U ndjeva e lirė sepse kisha kohė qė nuk pėrjetoja njė pėrqafim tė tillė. Kisha nevojė pėr diēka tė tillė prej kohėsh.
    Tė njohin mė shumė prej hoteleve qė ke.
    Mendoj se keqkuptimi mė i madh qė kanė krijuar nė pėrgjithėsi pėr mua ėshtė fakti i tė qenurit njė vajzė e pėrkėdhelur. Por nuk ėshtė ashtu. Jam krejt e kundėrta. Nuk dua tė njihem si mbesa e Hiltonėve dhe vajza e pasur e hoteleve. Dua tė jem e tė njihem thjesht si Paris.
    Cili ėshtė keqkuptimi mė i madh qė ėshtė krijuar pėr ty?
    Njerėzit mendojnė se jam idiote. Por jam mė e zgjuar se shumė prej tyre. Mendova se do ishte sadisfaktive tė bėja rolin e njė ‘bionde kukull’. Nėse shfaqem me njė personalitet tė tillė nė televizor e bėj sepse ėshtė diēka argėtuese. Shkaktoj mė tepėr interes te publiku. E shoh veten time si njė grua biznesmene dhe njė markė pse jo.
    Si tė ka bėrė tė ndihesh fakti i tė qenurit e famshme?
    Nuk mė pėlqen mė fama dhe daljet e herėpashershme. Dikur mė pėlqente kaq shumė tė shijuarit e kėtij koncepti tashmė tė dalė jashtė mode. Mendoj se ėshtė e lodhshme. Duket sikur tė gjithė duan tė pėrfitojnė nga ty. Ėshtė e lodhshme edhe kur tė kėrkojnė pėr tė dalė nė fotografi. Ndonjėherė mendoj se ata qė janė tė fiksuar pas famės janė tė dėshtuar. Nuk e besoj qė dikur mė pėlqente kaq shumė ky fakt.
    Mendon se je perfekte?
    Ka diēka qė e urrej te vetja ime, nė mėnyrė tė dėshpėrueshme. Kam njė kėmbė mė tė vogėl se masa normale. Ėshtė kaq e dhimbshme kur sheh se si kėpucėt mė tė bukura nuk mund t’i blesh dot nga njė fakt i pandryshueshėm. Dhe nėse do t’i pėrdorja, shumė prej firmave mė tė njohura do tė ngjanin si kėpucė klounėsh nė kėmbėt e mia.
    Ēfarė kėrkon njė femėr te njė mashkull?
    Ajo qė kėrkon njė femėr ėshtė tė jetė me dikė qė jetė si fansi i saj. Dhe ta trajtojė atė si princeshė.
    Bukuria ėshtė e rėndėsishme pėr ju ?
    Pavarėsisht se si njė grua duket, nėse pėrmes pamjes pėrcjell konfidencė atėherė pėrcaktohet si njė femėr seksi. Nėse ke njė fytyrė tė bukur, nuk ke nevojė tė kesh njė gjoks tė madh artificial pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve.
    Ēfarė duhet tė ketė njė femėr?
    Ēdo femėr duhet tė ketė katėr kafshė shtėpiake nė jetėn e saj. Njė vizon nė tualet, njė jaguar nė garazhin e saj, njė tigėr nė shtrat dhe njė ‘gomar’ qė paguan pėr ēdo gjė.
    Cili ka qenė njė nga momentet mė tė vėshtira tė kėsaj dekade?
    Kriza ekonomike ka ndikuar thelbėsisht nė jetėn e shumė njerėzve, duke bėrė qė shumė prej tyre tė humbasin punėt e tyre dhe shtėpitė. 11 shtatori pastaj do tė jetė njė nga momentet mė tragjikė nė historinė amerikane qė mendoj se nuk kam pėr ta harruar ndonjėherė.
    Po heroi i dekadės kush ėshtė pėr ty?
    Bono, (lideri i grupit U2) pėr tė gjitha arritjet qė ka bėrė. Jo vetėm qė ėshtė njė artist fantastik, por ia ka kushtuar jetėn shumė njerėzve qė vuajnė prej fatkeqėsive tė ndryshme nė jetė. Ėshtė njė frymėzim pėr mua si njė filantropit i vėrtetė.
    Cili ka qenė momenti qė tė ka bėrė tė ndihesh vėrtet krenare?
    Kam pasur shumė momente krenarie. Kohėt e fundit kam vizituar disa nga njerėzit e varfėr tė Guatemalės duke kaluar pak kohė me vendasit atje. Vetėm tė shihja buzėqeshjet nė fytyrat e fėmijėve mė bėri tė ndihem mirė me veten. Kjo pėrvojė mė ka bėrė krenare.
    Shpikja qė e ka ndryshuar mė tepėr jetėn tėnde?
    BlackBerry im personal. Mė ka lehtėsuar shumė gjėra. Jeta mė duket mė e thjeshtė me tė, sepse kam arritur tė bėjė punė tė ndryshme shpejt pavarėsisht ku ndodhem.
    Ēfarė muzike tė ka frymėzuar mė tepėr?
    Mund tė them se muzika e Kylie Minogue mė ka bėrė gjithmonė pėrshtypje. Ka qenė njė frymėzim i vėrtetė pėr mua. Edhe albumi im ėshtė frymėzuar nga muzika e saj.
    Si pėrfundim si mund ta pėrkufizonit jetėn tuaj?
    Tė nxehtė, seksi dhe ‘pak tė zhurmshme’.

  3. #3
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24

    foto e paris hilton

    nga ReniX: Ja nje foto!
    Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 14-12-2010 mė 08:41 PM. Arsyeja: Foto

  4. #4
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    upsss e paskam postuar 2 her :S:S:S...mundet ta fshini njerin ?

  5. #5
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Dhe nje foto per ata qe nuk e njihnin

  6. #6
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    28
    Reni po thuaj te na prezantohet

  7. #7
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    sdi pse po kte Hilton e kam inat un ......

  8. #8
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
    sdi pse po kte Hilton e kam inat un ......
    Jo mi zemer po kete e kan inata te gjithe, majake eshte kjo krejzi nuk di te mbaj veten ne kontroll vetem se ka pasuri ! do e humb kjo pasuri kjo do ndodh nje dit ...

  9. #9
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    jo kte se kam inat un ..vajz e shkathet me duket....kam inat pamela anderson, 100% silikon pfff

  10. #10
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    eee me verte Erina ka te drejt ... edhe anderson me acaron pffff komplet silikon

  11. #11
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Kjo njihet si femer problemtaik,cdo her ka problem me policin,mua me duket e pa pjekur per moshen se ka..

  12. #12
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    Erina per mendimin tim me mir te shkeputet nga bota hollywood-iane ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Paris Hilton me koleksion tė kėpucėve
    Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 13-05-2011, 09:00 PM
  2. Paris Hilton prezanton motorrin e saj
    Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 20-12-2010, 02:25 PM
  3. Hilton me tė dashur tė ri
    Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 11-08-2010, 11:26 PM
  4. Paris Hilton Gossip
    Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 15-07-2008, 07:37 PM
  5. Paris Hilton, e ze gjumi ne TV
    Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 31-03-2008, 07:48 PM