Receta Gatimi

Ja sa mund te kurseni me Linux


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Pinguin Ja sa mund te kurseni me Linux

  Ne kete tabele, paraqiten emrat e programeve dhe ne dy plataforma:
  Microsoft Windows dhe Linux. Keni nje kolon me pershkrimin, ēmimin dhe alternativen ne Linux.  Duken qart shpenzimet.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Jo qaer po shum qart

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:07 PM
 2. 10 kėshilla se si tė kurseni para!
  Nga ardona nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 04:18 AM
 3. Programe per linux..
  Nga ingal nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-01-2010, 05:50 PM
 4. Si ta kurseni benzinėn nė makinė?
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 06:51 PM
 5. Messenger per Linux
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-07-2008, 09:26 AM

Etiketat pėr kėtė Temė