Receta Gatimi

Kush Jane dhuratat mė tė kėqija pėr Vitin e Ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Kush Jane dhuratat mė tė kėqija pėr Vitin e Ri

  Ndėrsa Viti i Ri dhe Krishtlindjet janė nė prag, shumė prej nesh nuk kanė gjetur ende dhuratėn e duhur pėr t’i bėrė njerėzve tė tyre tė dashur.

  E ndėrsa gjetja e surprizės sė pėrshtatshme shpesh herė nuk mund tė pėrcaktohet, ėshtė mė e thjeshtė tė vendosėsh se cilat janė ato dhurata qė nuk duhet tė na shkojė mendja.

  Bluzė – Nėse nuk do tė jetė diēka me tė vėrtetė e veēantė apo ndonjė firmė origjinale, njė bluzė pėr Vitin e Ri ėshtė njė surprizė shumė pak e gjetur dhe e mėrzitshme. Dhuratė pėr njė mashkull mund tė jetė bluza e ekipit tė tij tė preferuar, por kujdes, ai mund ta ketė prej shumė kohėsh njė tė tillė.

  Lojra kompiuterike – Eshtė e qartė se edhe shumė njerėzve tė moshės sė mesme apo edhe tė moshuar, janė tė tėrhequr prej lojrave kompiuterike, por ato janė aq tė shumėllojshme, sa qė duhet me tė vėrtetė fat qė tė gjesh atė qė personi qė do tė marrė surprizėn do tė dėshironte me tė vėrtetė.

  Elektroshtėpiake – Kjo ėshtė njė prej dhuratave mė pak origjinale, mė pak romantike dhe mė tė kushtueshme qė mund tė bėjmė. Pėr mė tepėr, si mund tė paketosh nė njė pako poshtė pemės sė Vitit tė Ri njė lavatriēe, frigorifer apo pjatalarėse?

  Veshje intime – Njė dhuratė e gjetur pėr tė dashuruarit, por kujtohuni se pas mė pak se dy muajsh do tė jetė Shėn Valentini. Njė dhuratė e tillė pėr njė femėr ėshtė shumė e ndėrlikuar, pasi ato janė veēanėrisht pėrzgjedhėse nė kėto lloj veshjesh.

  Parfume – Parfumet dhe produktet higjenike nuk janė aspak tė goditura pėr tė “inaguruar” Vitin e Ri. Mesazhi i tyre mund tė keqkuptohet, ndėrsa siē tregojnė statistikat, parfumet e dhuruar shpesh herė nuk pėrdoren kurrė.

  Kalendarė – Kalendarėt hyjnė nė listėn e atyre dhuratave qė nuk tė hyjnė kurrė nė punė, ashtu siē nuk shėrbejnė as qirinjtė aromatikė apo ēokollatat. Askush nuk do tė kujtojė pėr shumė kohė se pati marrė njė surprizė tė tillė,

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Faleminderit Kliton..Kjo eshte nje ndihme per te dale sa me te suksesshem ne dhuratat qe mund te bejme...

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  keto informacione me te vertet me kan ndihmuar sh flm Kliton

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kishte ndonjeri ment te blinte bluze? Vertet sa stres dhuratat e fundvitit!!!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Duhen keto infomacione

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  .... Vertet sa stres dhuratat e fundvitit!!!
  shuuuuuuum megjithese un e bera pazarin tim bera dhe paketimet i kam ven tek pema .... megjithese ishte shuuum stres te zgjidhje te vdendosje ....

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  une i kam thene,kush do te me beje nje dhurate,te me thote perpara qe tia kerkoj vete,ate qe me duhet

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  shuuuuuuum megjithese un e bera pazarin tim bera dhe paketimet i kam ven tek pema .... megjithese ishte shuuum stres te zgjidhje te vdendosje ....
  mire qe ti i i vure poshte pemes, por un qe i kam pemet neper qytet haha!

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  shuuuuuuum megjithese un e bera pazarin tim bera dhe paketimet i kam ven tek pema .... megjithese ishte shuuum stres te zgjidhje te vdendosje ....
  mire qe ti i i vure poshte pemes, por un qe i kam pemet neper qytet haha!

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  mire qe ti i i vure poshte pemes, por un qe i kam pemet neper qytet haha!
  hahahhaa veri edhe ti posht pemes se qeytetit apo cjeni dhe qytet i vogel ju hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 03:49 PM
 2. Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 03:54 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 10:29 AM
 4. Kush janė sportistėt mė tė mirė tė olimpiadės “Pekin 2008”
  Nga kuklla nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2008, 10:07 AM