Receta Gatimi

Facebook ndan 8.5 milionė dollarė pėr domenin e ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post Facebook ndan 8.5 milionė dollarė pėr domenin e ri  Facebooku ka ndarė 8.5 milionė dollarė pėr blerjen e domenit “fb.com” nga Organizata kryesore amerikane pėr mbrojtjen e interesave tė fermerėve dhe ranēerėve AFBF.
  Kėrkimi pėr kėtė domen pėr Facebookun u bė publik pas nisjes sė shėrbimit tė postės elektronike “Facebook messages” dhe adresave postare tė tipit tė “e-maileve” - @facebook.com, kanė njoftuar mediet elektronike franceze.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Ide e mir do te jete .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė milionė dollarė tė shpenzuar pėr kėpucė (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 10:43 PM
 2. Google nuk do tė paguajė 94 milionė dollarė kot
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 03:59 PM
 3. Maybach Exelero kushton 8 milionė dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 08:01 PM
 4. 1 Klik na ndan me Facebook! Lexo si tė veproni!
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2010, 07:19 PM
 5. Microsoft dėnohet me 290 milionė dollarė
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 07:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė