Receta Gatimi

Protesta ne Tirane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 46
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Dakort dakort jam me ty,por ne Athine nuk jane sulmuar institucionet shterore si kryeministria etj etj.,mos te harrojm se ne kryeministri ishte e gjithe administrata brenda,a e imagjinon dot po te kishin hyre ne kryeministri cdo te ndodhte? Dhe ne Athine nuk vendosin makina me exploziv perpara kryeministris apo jo,ne qoftese jam gabim me korigjo.

 2. #22
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  Ndoshta mund te jet e ashu si thua ti kliton
  pavarsisht kam pare shume protesta ketu ne athine qe kan sulmuar policet por asnje here nuk jane perdorur arme jane djegur shume gjera po asnje here sjane perdorur kallashet
  duam e nja 50 vjet qe te krijojme kulture europiane
  gjithsesi politikanet qe kemi ne gjithcka mund te presesh!!
  Me thuaj nje proteste ne greqi ku protestuesit hyne ne vuli(parlament) apo megaro maximou (kryeministri). Ne greqi grevat i bejne sindikatat argent dhe jo politikanet
  Te vetmet greva te organizuara nga politika jane ato te KKE (ku ku es)
  Eshte e patolerueshme qe kryetari i socialisteve te cilet edhe organizuan greven te deklaroj ne TV <<nuk mbajm pergjegjesi per ate qe do bejene demostruesit>>.......kjo eshte sikur ti thote qe beni cte doni vetem te marrim karriken.
  Flitet se benzi qe shpertheu porten ishte me dinamit.......!!!!!!!!
  A e kupton se cdo te thote.......kasaphane
  Nuk meret pushteti me mercenare te paguar.
  Nuk dua te mbroje qeverine se ka kusuret e veta edhe ajo por kjo opozite eshte e paafte te drejtoje kete vend, dhe eshte mire te riorganizohet dhe te vere nje person te besueshem ne krye.

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me fal po pse nuk perdorin pulmba gome keta? Ne stervitje ato perdoren! Me sa po shof, te gjithe kan frik te flasin zyrtarisht...

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po pse te lejon berisha te vin gjerat deri ketu !edi + berisha meritojn tjen prap grilave.Manjak qe te dy .

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  e ne greqi sulmuan parlamentin. kur u vra ai 17 viecari ketu u be nami. por kjio kulture mungon ne shqiperi se nuk ngriet populli por partite. e as sala nuk eshte bur i mire qe eshte me keq se enveri, do ta mbaje pushtetin akoma.
  njerez injorante kemi ne politike apo mos eshte me i mire meta qe ka bere para me these ne kuriz te popullit e edi rama viedh te tere jane per ti zhdukur nga faqia e dheut.

 6. #26
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me fal po pse nuk perdorin pulmba gome keta? Ne stervitje ato perdoren! Me sa po shof, te gjithe kan frik te flasin zyrtarisht...
  Nuk kane perdorur Reno per arsye mos te demontinin demostruesit dhe ti lenin ato te demostronin ne menyre paqesore por nuk ndodhi keshtu,mos te harrojm se plumbat e gomes jane shume te rrezikshem dhe te lene pasoja shume te keqia,garda ka filluar te shtije ne ajer vetem kur demostruesit filluan te futeshin me zor ne kryeministri ku brenda saj ndodhej e gjithe administrata,dhe kur ne deren e kryeministris u vendos nje makine plot me eksploziv,i tipit tritol me sa kam degjuar.

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po por dhe protestuesit kafsheri fare. Duke pare se po qellohej ne ajer se ēanin fare koken.... Se kuptoj pse qellonin policet. Harrojne se dhe ata shqiptar jane ne krye te detyres.
  Me sa degjova prap te marten do te kete protest ne rruges e tiranes.

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Reni ata policet nuk ben gje fare dhe ata te ps than qe policia po vret popullin pale te benin gje policet

 9. #29
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ai me salce moj Ulkina i kane dhene nje 50 mije leksh te vjeter dhe e ka "honger", mjere shqiptaret qe kane ende pune me komunistet dhe mjere Edi Rama qe nuk di se kujt i sherben. E kane gjetur nje cope gomar (me fal per shprehjen se ai ashtu eshte vertet) dhe ai rri duke pellitur por halli eshte qe po behet cdo dite e me shume nje sherbetor i keq. Dhe bertet qe e ben per Shqiperine dhe shqiptaret, ai as per vete se ben se kur te beje ate qe i kane ngarkuar, do e heqin qafe si nje qen te ngordhur. Si duket Shqiperia eshte bastioni i fundit i komunizmit.

 10. #30
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Spartak Ngjela eshte nje njeri komunist qe tere jeten ka bere burg per poshtersira dhe kur e pa qe i doli boja thirri "poshte enveri" dhe e cuan ne burg per politike. Po ai vetem politikan nuk eshte se po te ishte, do ishte opozitar me ata qe e kishin burgosur. Ai i gjori vuan nga sindromi i "Stokholmit", pra dashurohet me kriminelin.

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  nuk i vrau policia por ushtria garda qe eshte ne nato e duet te mbroi populli.
  kur ti ben nje protteste e asnjeri sreagon sdiskutoet qe do besh me shume duke thyer e duke prishur skan faj protestuesit.
  e ketu ne athine nje vrau policia u dogj e gjith greqia per tre dite me radhe sa e ketu ku jetoi une qe eshte zone e vogel e sulmuan policine me gure veze e domate po policia svravi njeri

 12. #32
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ardona Lexo postimin
  Spartak Ngjela eshte nje njeri komunist qe tere jeten ka bere burg per poshtersira dhe kur e pa qe i doli boja thirri "poshte enveri" dhe e cuan ne burg per politike. Po ai vetem politikan nuk eshte se po te ishte, do ishte opozitar me ata qe e kishin burgosur. Ai i gjori vuan nga sindromi i "Stokholmit", pra dashurohet me kriminelin.
  Spartak Ngjela,ashtu eshte sic thua ti,dhe ska si te jete ndryshe,njeri pa familje dhe pa femije,qe se ka iden cdo te thote dhimbje per femijen,prandaj thote ai qe 3 te vrare jane pak,por duhet te ishin 300.

 13. #33
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

 14. #34
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Vertet e dhimbshme kjo video.


  Ama e fort fare! Skandali i videos u harruar. Asnjeri nuk po flet me per Ilir Meten.


  Nqs Edi Rama ka menduar se do te merrte qeverrin me luft ka bere shume gabim, dhe te dy palet kane bere nje figure shume te keqe ne syte e botes.

 15. #35
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  haha Reno ashtu eshte,fatkeqsi per disa dhe avantzhe per disa te tjere.

 16. #36
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nje gje tjeter nuk kuptoj, pse politikanet tane flasim ne gjuhe te huaj, kur kane nje gazetar te huaj?? Asnjeri ben kete brenda vendit vet.

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Vertet e dhimbshme kjo video.


  Ama e fort fare! Skandali i videos u harruar. Asnjeri nuk po flet me per Ilir Meten.


  Nqs Edi Rama ka menduar se do te merrte qeverrin me luft ka bere shume gabim, dhe te dy palet kane bere nje figure shume te keqe ne syte e botes.

  Ky e provoi se tjera menyre nuk kishte vetem te kete viktima gjat protestave dhe ja arrite me nje fjal qellimit !

 18. #38
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Per te marre pushtetin nuk besoj se per ata eshte problem se vdiqen 3, 5 apo 20 vete.

 20. #40
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  nuk i vrau policia por ushtria garda qe eshte ne nato e duet te mbroi populli.
  kur ti ben nje protteste e asnjeri sreagon sdiskutoet qe do besh me shume duke thyer e duke prishur skan faj protestuesit.
  e ketu ne athine nje vrau policia u dogj e gjith greqia per tre dite me radhe sa e ketu ku jetoi une qe eshte zone e vogel e sulmuan policine me gure veze e domate po policia svravi njeri
  argent .........me duket se nuk ke kuptuar asgje nga ajo qe ka ndodhur.
  garda apo ushtria ne objektet e rendesis se vecante kane urdher te prere te qellojne nese rrezikohen.
  Kur nje turme njerezish prej 100 vetesh (sepse te tjeret benin sehir) kerkon te hyje me force ne kryeministri(objekt i rendesis se vecant) ushtaret kane per detyre te qellojne mbi turmen............e megjithate ata qelluan ne ajer.
  Tre viktimat u qelluan nga snaiper-at qe ishin ne tarace......po te kesh vene re ata qe u qelluan ishin ne pikat me <<te nxehta>> aty ku edhe po tentohej qe te hynin brenda ne ndertese
  Mendimi im eshte se jane qelluar me urdher per ti prere rrugen ndonje episodi me tragjik.
  Veproi drejt apo jo ai qe dha urdherin.......kjo eshte per tu pare dhe koha do e tregoi
  Me thua se u dog Athina .......cila ministri u dogj ne Athine argjend???????
  Ne athine ne cdo greve qe behet digjen bankat, makinat dhe dyqanet....dhe nja dy here kane thyer xhamat e ministrive me gura.

  Keto qe po ndodhin ne shqiperi tani kane nga mbrapa sherbimet e fshehta serbe dhe greke.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Nis protesta e PS para kryeministrisė
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 09:40 PM
 2. Protesta masive kundėr Berlusconit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2009, 05:53 PM
 3. Protesta nė Madrid kundėr ligjit tė ri pėr abortin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 05:05 PM
 4. Protesta pėr hapjen e kutive, Rama: Te drejten, cdo shesh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2009, 08:02 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 11:23 AM

Etiketat pėr kėtė Temė