Receta Gatimi

Protesta ne Tirane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 46
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Angry Protesta ne Tirane

  Dy persona kanė humbur jetėn gjatė demonstratės sė sotme pėrpara Kryeministrisė.

  Burime spitalore konfirmojnė se ėshtė paraqitur i pajetė nė spital shtetasi Vezir Veizi, 45 vjeē, nga Gjirokastra.

  Ndėrkohė qė personi tjetėr ėshtė ende i paidentifikuar.

  Sipas burimeve, viktimat janė qėlluar nga afėr me armė zjarri tė kalibrit tė vogėl.

  mar nga TOP-CHANNEL

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Akoma lajme te keqia nga Tirana shkon ne 3 numri i te vdekurve e shume te plagosur!!!!!!!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  bo boo ca behet kshu..si ne '97 ...

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po ai me salc ku vete , Shum keq puna shpresoj qe mos te ndodhin me ne vijim

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  waaaa tamam '97 ............... shpresoj t mbaroj me kaq ......

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ishalla Zoti e ben mire per ne Shqipetart

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  http://www.siciliainformazioni.com/g...ri-polizia.htm

  Turp e faqe zeze.......Albania.Shperthen revolta ne Tunizin e Ballkanit.........thuhet ne kete site
  Me vjen keq per keta te shkrete qe shkojne ne te tilla protesta politike te genjyer se do jetojne me mire..........

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shume turp. Vdes dhe personi i katert.
  Ne vend qe te mblidhen ne qetesi dhe te kundershtojne me parrulla, fillojne dhe bejne akte vandalizmi.
  Mos te fshihet asnjeri mbrapa gishtit, ne jemi ata qe acaruam gjendjen, ne jemi ata qe qellojme policin, ne jemi ata qe vrasim popullin, ne jemi ata qe vjedhim shqiptarin.

 12. #12
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ben mire qe ata qe kane dy fije tru ne koke te distancohen.........
  Degjoja mbreme Spartak Ngjelen te bente thirrje per tu ngritur ne emer te reneve .......te atyre te te reneve qe vet ai eshte pergjegjes per vdekjen e tyre.
  Dikush duhet ti vere fre ketyre banditeve, nuk na duhet nje '97 tjeter.
  Ne institucionet shteterore nuk ka askush te drejte te vere dore.
  Eshte e patolerueshme qe nje grup banditesh prej 200 vjetesh te shkaterroje edhe ato pak te mira qe jane bere keto 20 vjet.

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Nuk e di cfare them, me bindje jam djathtas pra nga PD,por dua te them qe kjo demostrad vetem demokratike nuk mund ta quaj dot,ku njerzit ose protestuesit godisnin me cfare mundeshin policin,ne harrojm se ato police jane vellezerit tane dhe qe jane thjesht rrogmerres,pra me shkurt jane puntore qe i jepen urdhra nga dikush tjeter dhe ne fund te cdo muaji si cdo puntor dhe ato shpreblehen me rroge si te gjithe,per te na mbrojtor neve.
  Per sa i perket vrasjeve,nuk beseoj se njeri ka pasur interes per te bere dicka te tidhe,si nga PS dhe PD,por mendoj se ne qoftese keto vrasje jane bere nga Snaipera te marre urdher nga dikush me post qeveritar,kjo qeveri duhet te jape dorheqje dhe duhet te ndeshkohet ne menyren me brutale qė nga kryeminstri e me rradhe.
  Mendoj se me kete proteste te mirorganizuar nga Edi Rama dhe me protestues te stervitur ne menyre perfekte dhe te shpreblyer me 500 mije deri ne 1 milion lek etj etj,per keto te jene te gjithe te sigurt se i jane ofruar njerzve te mije me te afert per mos te thene dhe me shume,pra kjo proteste na ka cuar 20-30 vjet me mbrapa,dhe ato qe kane organizuar kete proteste te felliqur duhen te mbajne pergjithsi penale,pra te denohen ne menyren me te ashper.

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nuk mirret vesh tani ēpo ndodh me Shqiperine. Ne vend qe te shikojne problemet merrem me llafe si grate e keqe duke i treguar Evropes sa te dhunshem jemi.

  Mjere ata persona qe iken, po dhe sikur te kete gisht ndonje qeverritare nuk do te dali kurre e verteta!!!

 15. #15
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Ashtu eshte Reno drejtesia qe eshte gjeja e pavarur dhe nuk mund te nderhyet nuk besoj se do te veproj aq shpejt,drjetesia vepron shpejte vetem per femijet e politikaneve,sic ishte rasti i fundit i djalit te Arta Dades,qe beri plagosje ne mes te ish bllokut ishte me armabjtje pa leje dhe e denuan me nje denim qesharak 10 dite me kushte ne shtepi,qe te kishte qene nje njeri tjeter do tu denonte mbi 7-8 vjet.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ja dhe ekzekutimi gjak ftote i nje nga personat e vdekur nga garda e republikes jemi e nje vent i NATOS qe ushtria e policia duet te na mbroje


 17. #17
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Je shume gabim argent nuk eshte vrare nga garda republikes por nga ai plaku qe eshte afer tij,te keshilloj ta shikosh mire dhe me kujdes videon,ai plaku e vret ate personin qe e ka afer dhe iken pak me tutje duke i dhe pistoleten atij djalit qe iken me vrap ju keshilloj ta shikoni mire videon dhe te dilni ne konkliuzion,vresjen e ka bere ai plaku i pagua nga dikush qe do te dali shume shpejt,eshte nje vraje shume mire e organizuar.Shikoje kete video duket me qarte.


 18. #18
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Nuk mund te flasim me siguri pa patur rezultatet e ekspertizes........
  Nese vertetohet se plaga eshte nga pistolete atehere eshte e dukshme qe e ka bere ai thinjashi.
  Nese plaga eshte nga arme tjeter kallash psh, me duket se ka ai gardisti atehere e ka vrare gardisti.
  Sido qe te jete pavarsisht keqardhjes per te vraret ne momentin qe sulmon nje objekt te rendesis se vecante detyra e gardistit eshte te hapi zjarr.........nese flasim per shtet ligjor

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Nuk e di por ne momentin e pare mjeket kane deklaruar se jane vrasje nga afer,une jam i bindur se e ka vrare ai plaku me thinja,me ben te dyshoj per shume arsye,pse: sepse ai plaku e sheh qe ai rrezohet dhe nuk i shkon afer fare per te pare cfare ndodhi me kete njeri ne krahun tim qe u rrezua papritur,cdo njeri do ta bente apo jo,sic e beri ai personi tjeter qe iu afrua direkt.Mendoj se do te jete shume e lehte per hetusin.

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ndoshta mund te jet e ashu si thua ti kliton
  pavarsisht kam pare shume protesta ketu ne athine qe kan sulmuar policet por asnje here nuk jane perdorur arme jane djegur shume gjera po asnje here sjane perdorur kallashet
  duam e nja 50 vjet qe te krijojme kulture europiane
  gjithsesi politikanet qe kemi ne gjithcka mund te presesh!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Nis protesta e PS para kryeministrisė
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 09:40 PM
 2. Protesta masive kundėr Berlusconit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2009, 05:53 PM
 3. Protesta nė Madrid kundėr ligjit tė ri pėr abortin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 05:05 PM
 4. Protesta pėr hapjen e kutive, Rama: Te drejten, cdo shesh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2009, 08:02 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 11:23 AM

Etiketat pėr kėtė Temė